Velikonoční pobyty a dovolená

Hledáte nějaké pěkné místo, kde můžete s rodinou nebo s partnerem strávit velikonoční svátky? Vyberte si z pestré nabídky našich pobytů v Česku i v zahraničí a udělejte si Velikonoce podle svého. Na Velikonoce připadají hned dva státní svátky, vy si tak můžete užít pobyt až na 4 dny bez nutnosti čerpat dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Velikonoce jsou časem tradic, rodiny i odpočinku. Využijte toto období jako skvělou příležitost pro výlety nebo 4denní dovolenou s rodinou či blízkými. Existuje mnoho možností, jak si užít velikonoční dovolenou, pojďte je prozkoumat s Travelkingem

Kam se vydat na Velikonoce

Jedna z oblíbených možností je navštívit naše krásná česká města (například Litomyšl, Kutnou horu či Znojmo), nebo malé vesničky na Oravě, Liptově či Šumavě. Ty jsou proslulé svými velikonočními trhy a oslavami. Můžete si prohlédnout ručně zdobená velikonoční vajíčka, ochutnat tradiční velikonoční pečivo a cukrovinky a podívat se na přehlídky a průvody ve velikonočních kostýmech. To vše přispěje k autentickému zážitku z Velikonoc.

Vzhledem k tomu, že se jedná také o svátky jara, se můžete vydat do přírody a nechat zimní bundu hezky doma. Vydejte se na procházky v probouzející se přírodě a objevujte jarní krásy.

Další možností je strávit Velikonoce na pláži nebo zkrátka v trochu exotičtějších destinacích. Toto je ideální příležitost pro ty, kteří si chtějí užít sluneční paprsky a teplé počasí. Můžete relaxovat na pláži, koupat se v moři, užít si vodní sporty a vychutnávat si skvělou zdejší gastronomii. V mnoha turistických destinacích jsou také pořádány speciální velikonoční akce a oslavy.

Pro rodiny s dětmi jsou Velikonoce zvlášť vzrušující. Můžete si naplánovat rodinnou dovolenou, a to třeba blízko aquaparku. Nezřídka narazíte na velikonoční program pro děti, proto se předem informujte o akcích v okolí. Mnoho hotelů také pořádá dětské aktivity a velikonoční hry, které zaručí zábavu pro celou rodinu.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli možnost, velikonoční pobyty a dovolené jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s rodinou, relaxovat a prožívat svátky plné radosti a tradic.