Velikonoční pobyty a dovolená

Hledáte nějaké pěkné místo, kde můžete s rodinou nebo s partnerem strávit velikonoční svátky? Vyberte si z pestré nabídky našich pobytů v Česku i v zahraničí a udělejte si Velikonoce podle svého. Na Velikonoce připadají hned dva státní svátky, vy si tak můžete užít pobyt až na 4 dny bez nutnosti čerpat dovolenou.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Velikonoce jsou časem tradic, rodiny i odpočinku. Využijte toto období jako skvělou příležitost pro výlety nebo 4denní dovolenou s rodinou či blízkými. Existuje mnoho možností, jak si užít velikonoční dovolenou, pojďte je prozkoumat s Travelkingem

Kam se vydat na Velikonoce

Jedna z oblíbených možností je navštívit naše krásná česká města (například Litomyšl, Kutnou horu či Znojmo), nebo malé vesničky na Oravě, Liptově či Šumavě. Ty jsou proslulé svými velikonočními trhy a oslavami. Můžete si prohlédnout ručně zdobená velikonoční vajíčka, ochutnat tradiční velikonoční pečivo a cukrovinky a podívat se na přehlídky a průvody ve velikonočních kostýmech. To vše přispěje k autentickému zážitku z Velikonoc.

Vzhledem k tomu, že se jedná také o svátky jara, se můžete vydat do přírody a nechat zimní bundu hezky doma. Vydejte se na procházky v probouzející se přírodě a objevujte jarní krásy.

Další možností je strávit Velikonoce na pláži nebo zkrátka v trochu exotičtějších destinacích. Toto je ideální příležitost pro ty, kteří si chtějí užít sluneční paprsky a teplé počasí. Můžete relaxovat na pláži, koupat se v moři, užít si vodní sporty a vychutnávat si skvělou zdejší gastronomii. V mnoha turistických destinacích jsou také pořádány speciální velikonoční akce a oslavy.

Pro rodiny s dětmi jsou Velikonoce zvlášť vzrušující. Můžete si naplánovat rodinnou dovolenou, a to třeba blízko aquaparku. Nezřídka narazíte na velikonoční program pro děti, proto se předem informujte o akcích v okolí. Mnoho hotelů také pořádá dětské aktivity a velikonoční hry, které zaručí zábavu pro celou rodinu.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli možnost, velikonoční pobyty a dovolené jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s rodinou, relaxovat a prožívat svátky plné radosti a tradic.