Letní dovolená 2022

Kdo by nemiloval letní dovolenou? Sluneční paprsky prohřejí celé tělo, voda ho zase příjemně osvěží a nálada? Ta už snad ani nemůže být lepší. Ať už chcete během letních prázdnin relaxovat nebo poznávat nová místa, vyberte si jednu z chat a chalup na léto 2022 a nechte na slunci roztát všechny své starosti.
Načítám nabídky...

celkem 2510 nabídek


Léto je tady a rodinná dovolená volá. Vydejte se kamkoliv vás vaše srdce táhne a mějte na paměti, že pro dokonalý pobyt nemusíte opouštět hranice České republiky. Spoustu zážitků na vás čeká i v naší kotlině, třeba na jedné z chat a chalup na léto 2022.

Kam vyrazit na letní dovolenou 2022?

Jste duší sportovci? Pak si možná užijete dovolenou s turistikou. V takovém případě se ubytujte v horách, abyste to měli blízko k hřebenovým túrám. Pokud dáváte přednost jízdě na kole, buďte v klidu, o cykloturistické trasy není v Česku nouze. Využít můžete však i další příležitosti k aktivnímu odpočinku – co třeba golf nebo rybolov?

Vyhledáváte spíše relax? Pak jste tady také správně. V naší nabídce najdete nesčetně wellness pobytů, které vám udělají dobře po těle i po duši. Soukromá vířivka nebo vlastní venkovní bazén vám v létě rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

Co by to bylo za léto bez koupání. Sáhněte po chatě u vody, abyste to ke klidné vodní hladině neměli daleko. Ať už chcete zůstat celé dny naložení v nedalekém bazénu, nebo se při vysokých teplotách skočit zchladit do přírodního koupaliště, vaše přání se vyplní s jednou z letních chat a chalup.