Dovolená na horách

Neumíte si představit nic lepšího než zdolávat horské hřebeny a kochat se výhledem, který stojí za všechnu tu dřinu? Pak jste tady zcela správně. Pro dokonalou dovolenou v horách nemusíte do Alp, česká pohoří mají totiž rozhodně co nabídnout, od nádherných výhledů po dobře upravené a značené trasy nebo sjezdovky. Zkrátka všude dobře, doma nejlíp.
Načítám nabídky...

celkem 367 nabídek


Horské oblasti jsou skvělou destinací pro letní i zimní dovolenou. S rodinou si tu tak užijete perfektní chvíle po celý rok. Útulné horské ubytování vám poskytne vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli přes den zdolávat vrcholky. Večer na vás čeká komfortní zázemí, kde naberete síly na další den na kopci.

Kam na chatu v horách?

Chaty a chalupy na horách jsou velmi vyhledávaným pobytem v zimních měsících. Až napadne sněhová pokrývka můžete si se svými blízkými užít skvělé momenty na sjezdovce nebo vyzkoušet běžkařské trasy. Chaty u vleku vám přijdou vhod, ať už se chystáte věnovat jakémukoliv zimnímu sportu. Po návratu můžete rozmrznout v sauně nebo u krbu.

Také v létě však nedá mnoho cestovatelé na horské ubytování dopustit. I ve vyšších teplotách se můžete v horách věnovat aktivnímu odpočinku, vyrazit za turistikou nebo si střihnout pořádnou vysokohorskou cyklostezku. Odměnou vám budou nepřekonatelné výhledy na kopcovitou krajinu. A ideální rodinná dovolená je na světě.

Mnoho zážitků si z dovolené na horách přivezete také tehdy, ubytujete-li se u vody. Není nad to se v parných dnech smočit v přírodním koupališti. V zimě zase můžete využít vnitřního bazénu s termální vodou.