Pobyt v přírodě

Zurčící potůčky, kvetoucí louky i strmé vrcholy. Kam jinam vyrazit do přírody než do našeho krásného Česka? Od severu po jih, od západ po východ můžete v tuzemsku obdivovat přírodní perly, které lákají tisíce turistů. Toužíte-li ale především po klidu, užijete si pobyt daleko od lidí na jedné z těchto chat a chalup v přírodě. Tak zamávejte městskému ruchu a přivítejte nedotčenou krajinu.
Načítám nabídky...

celkem 1800 nabídek


V Česku najdete 4 národní parky a 26 chráněných krajinných oblastí. Zdaleka ne všechna krásná místa však byla vyhlášena chráněným územím. Po celé republice máte co objevovat a nad čím žasnout. Vyrazte do hor, kde si užijete dechberoucí výhledy na kopcovitou českou krajinu, nebo se jen uvelebte na louce a poslouchejte zpěv ptáku a cvrkot cvrčků. Tak jako tak si užijete dovolenou v srdci přírodních krás naplno.

Kam na dovolenou v přírodě?

Sedí vám spíše aktivní dovolená? Pak si pronajměte chatu v horách, ze které budete moct zahajovat výpravu na vrcholové túry. Objevujte Jeseníky či Beskydy anebo překonávejte výzvy v Krkonoších. V Česku se můžete věnovat turistice kdekoliv, díky dobře značeným turistickým stezkám nikdy neminete svůj cíl. Raději na kole než po svých? Není problém. Cykloturistických stezek je v naší kotlině také požehnaně.

Kde jinde si dopřát odpočinku než v ryzí přírodě? Díky chatě poblíž lesa můžete podnikat nenáročné procházky na čerstvém vzduchu celý svůj pobyt. Zapomenete na hluk velkoměsta a ponoříte se do ticha. Bude se zde líbit především rodinám s dětmi, kteří si v okolním prostředí užijí spoustu legrace.

Chystáte se na letní dovolenou? Travte ji i letos u vody. Přejete-li si zůstávat stále v obklopení stromů, vyjeďte se letos na chatu poblíž přírodního koupání. Čekat tu na vás bude spousta vyžití pro děti, osvěžující vodní hladina a především klid a pohoda.