Ubytování pro firmy

Sháníte ideální ubytování pro firemní akce? Z naší nabídky si vyberete, ať už máte v týmu jakoukoliv představu. Zvolit si můžete chatu či chalupu pro malé i velké firmy, pro letní teambuildingy i zimní zábavu na sjezdovce. Díky našim pobytů si společně odpočinete od práce a utužíte vztahy. Vypněte počítače, opusťte teplo kanceláře a vydejte se s kolegy za zážitky. Kam? To je na vás!
Načítám nabídky...

celkem 826 nabídek


Pro příjemný pobyt s týmem si můžete zvolit jednu z komfortních chat či chalup v kterémkoliv koutě republiky. Ať už se vydáte na jakoukoliv světovou stranu, jedním si můžete být jisti – perfektním zázemím pro teambuilding se vším všudy. Postrádat nebudete dostatek soukromí, společenské místnosti ideální pro firemní akce ani kouzelnou přírodu v okolí.

Kam vyrazit na teambuilding?

Je to ve vaší firmě jeden sportovec vedle druhého? Pak vám nezbývá než vybrat ubytování s dostatkem příležitostí k aktivnímu odpočinku. Vaši vizi perfektního firemní akce možná vyplní chata v horách, kde můžete společně s kolegy podniknout výlety po vrcholcích českých hor, třeba v Krkonoších nebo Jizerkách zažijete neopakovatelné momenty. Potěší vás i dovolená u golfového hřiště anebo poblíž cykloturistických tras.

Pokud si naopak chcete od zátěže na chvíli odpočinout, nabízí se vám wellness pobyt pro firmy. Ve vířivce či sauně zrelaxujete před večerním firemní večírkem. V zimě můžete odpočinek v sauně spojit s radovánkami na sjezdovce.

V nabídce nechybí ani ubytování pro firmy s velkým počtem zaměstnanců. Vybírat můžete mezi plně vybavenými penziony s desítkami lůžek, které jsou uzpůsobené přímo pro firemní akce. Je možné si pronajmout celý objekt a zajistit si tak absolutní soukromí.