Glamping – luxusní ubytování v přírodě

Pobyt v přírodě, a přitom jedinečný komfort? To je glamping! Moderní ubytování, díky kterému si užijete příjemné chvilky v obklopení přírody, aniž byste se museli vzdát svého pohodlí. Žádné spacáky, ale pořádné postele, a k tomu útulná atmosféra, teplo a často i donáška snídaně nebo wellness. Vybírejte z luxusních ubytování v přírodě a vyzkoušejte glamping v celé jeho kráse.
Načítám nabídky...

celkem 62 nabídek


Ubytování v přírodě a maximální pohodlí! Máte pocit, že to nejde dohromady? Glamping ubytování vás přesvědčí o opaku. Glampingové stany, domečky na stromech nebo luxusní maringotky jsou příslibem nezapomenutelné dovolené v tichu přírody. Vyberte si z naší nabídky chat a chalup a vyrazte v páru nebo s celou rodinou na báječný pobyt!

Glamping – luxusní ubytování v přírodě s veškerým pohodlím

Netradiční chaty a chalupy v přírodě se stanou příjemným útočištěm po všechny vášnivé výletníky. Nacházejí se v atraktivních lokalitách, jako jsou Jizerské hory, Šumava nebo Jeseníky, a tak poblíž budete mít nejen atraktivní turistické cíle, ale i klidnou krajinu bez davů turistů. Ať už se chcete věnovat pěší turistice, jízdě na kole nebo lyžování, vždy se po prožitém dobrodružství vrátíte zpět hřejivé chatky.

Pro opravdový luxus si vyberte jednu z glamping chat s wellness. Sáhnout můžete třeba po ubytování s vířivkou, díky které necháte odpočinout mysli i tělu po náročných toulkách přírodou. Ještě lépe se budete mít, pokud si vyberete pobyt se snídaní, která vám přistane každé ráno na terase. Vychutnáte si ji s tím nejkrásnějším výhledem do zeleně.