Dovolená v Krkonoších

Český přírodní klenot, ve kterém strávíte úžasnou dovolenou díky ryzí přírodě, sportovnímu vyžití i dobrému jídlu. Řeč je o Krkonoších, nejvyšším a nejnavštěvovanějším tuzemském pohoří. Pohodlné a praktické ubytování na vás čeká v útulných nebo prostorných chatách a chalupách v Krakonoších, díky kterým to k okolním zajímavostem budete mít co nejblíže. Snadno pak můžete objevovat přírodní krásy na kole nebo po svých.
Načítám nabídky...

celkem 186 nabídek


Krkonoše jsou bezesporu jedním z nejkrásnějších koutů naší republiky. Nachází se zde patnáct z dvaceti nejvyšších vrcholů v Česku, všechny je můžete navštívit a užívat si nepřekonatelné výhledy na zvlněnou krajinu. Okouzleni budete také bohatou květenou a rozmanitou faunou, pro kterou jsou krkonošské lesy domovem. V létě si můžete naplno užít vysokohorskou turistiku, cykloturistiku nebo přírodní koupání, v zimě zase oceníte zasněžené krkonošské svahy.

Proč na chatu do Krkonoš?

Chata či chalupa v Krkonoších se stane vaším zázemím, ze kterého můžete podnikat výlety za dobrodružstvím. Ať už si vyberete kouzelnou roubenku nebo luxusní objekt, budete spokojeni s veškerým vybavením i soukromím, které zde získáte. S celou rodinou se poté můžete bez starostí vydat objevovat nejvyšší české pohoří.

Krkonoše jsou vyhledávány především pro svou nádhernou ryzí přírodu. Kromě výšlapů na Sněžku nebo Černou horu se můžete těšit také na proslulý Mumlavský nebo Pančavský vodopád. Nevynechejte ani stezku k pramenům Labe, Harrachovu cestu nebo Úpské rašeliniště. Vyzkoušet si můžete i rozmanité adrenalinové zážitky, třeba bobové dráhy, letní tubingovou dráhu Baldův svět nebo lanový Monkey Park. Zájemci si zde mohou zahrát i golf s výhledem do krajiny, který nemá obdoby.

V létě zde můžete ubytovat u vody a lenošit u přírodních koupališť, kterých je tu požehnaně, třeba koupaliště Dolce nebo Labská přehrada rozhodně stojí za den strávený u vody. Vodní radovánky na vás čekají také v Aquaparku ve Špindlerově Mlýně nebo v Aquacentru v Jánských Lázních. V zimě naopak sáhněte po chatě u vleku, ať to máte jen pár kroků k báječným sjezdovkám a kvalitním běžkařským trasám.