Státní svátek 1. máj

Prožijte den zamilovaných, 1. máj, se svým miláčkem na báječné dovolené. Užijte si chvilky o samotě, lenošte nebo dovádějte a nezapomeňte na polibek pod rozkvetlou třešní. Díky tomu, že na tento den připadá státní svátek si tak často užijete o den romantického pobytu více.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.První máj je v Česku státním svátkem a příležitostí k prožití prodlouženého víkendu. Existuje mnoho skvělých míst, kam se můžete vydat, abyste si užili volno a zároveň objevili krásy světa – nebo klidně "jen" České republiky.

Kam se vydat na 1. máje?

  • Praha – naše stověžaté hlavní město nabízí bohatou historii, památky a živou atmosféru. Zajděte si na Pražský hrad, projděte přes Karlův most, na Staroměstském náměstí si počkejte, až bude zvonit orloj... a navštivte další ikonická místa. Například jeden pražských parků, jako je Stromovka nebo Petřínské sady, a relaxujte při procházce mezi zelení.

  • Český Krumlov – toto malebné historické městečko v jižních Čechách je zapsané na seznamu UNESCO a je známé svou půvabnou architekturou a nádherným historickým centrem. Procházejte se úzkými uličkami, navštivte zdejší zámek a užijte si atmosféru tohoto kouzelného místa.

  • Krkonoše – pokud máte rádi přírodu a hory, vydejte se do Krkonoš. Můžete si užít procházky po krásných stezkách, vyhlídky na vrcholech hor a pokochat se malebnými vodopády. V zimě si zde můžete užít lyžování a snowboarding.

  • Karlovy Vary – perla lázeňského trojúhelníku je známá svými prameny a luxusními lázněmi. Můžete se vykoupat v minerálních pramenech, projít se po lázeňské kolonádě a ochutnat slavné lázeňské oplatky. Užijte si také procházku po lázeňském parku a obdivujte architekturu tohoto elegantního města.

  • Český ráj – tento národní park, který je známý svými skalními útvary, hradem Trosky a malebnými lesy, přímo láká k jarnímu výletu. Můžete si zde užít pěší túry, cyklistiku nebo horolezectví. Prozkoumejte místní přírodní krásy a užijte si klid a relaxaci v příjemném prostředí.

Toto jsou jen některé z možností, kam se vydat na 1. máj v Česku. Vybírání záleží na vašich preferencích a zájmech. Bez ohledu na to, kam se rozhodnete vyrazit, užijte si příjemný a relaxační pobyt plný zážitků.