Silvestr na chatě 2022

Jak oslavit Silvestr stylově? Pronajměte si na poslední den v roce jednu z chat a chalup a užijte si zbývající minuty roku 2022 v komfortním prostředí v obklopení svých přátel. Přivítejte nový rok, jak se sluší a patří a připijte si na zdraví na chatě, která vám zajistí dostatečné soukromí pro váš nezapomenutelný večírek.
Načítám nabídky...

celkem 456 nabídek


Rok se s rokem sešel a zase je tu silvestrovská noc. Stále ještě nevíte, kde ji oslavit? Pak jste tady správně. Chaty a chalupy z naší nabídky jsou perfektní volbou pro Silvestr 2022. Díky dostatku prostoru můžete pozvat spoustu svých blízkých a díky dostatku soukromí si užijete nezapomenutelné party zážitky.

Kde oslavit Silvestr na chatě 2022?

Pohodovým Silvestrem si můžete být jisti, ať už si přiťuknete skleničkami v kterémkoliv koutě Česka. Oslavy nového roku se však vyplatí spojit i s víkendovým pobytem, během kterého poznáte okolí a přivezete si domů spoustu zážitků. Jižní Čechy, jižní Morava nebo třeba Šumava – u nás se budete mít všude krásně.

Večírek si užijete dvojnásob, pokud se ještě předtím vyřádíte na sjezdovce. Bude-li počasí přát i letos, takové Krkonoše nebo Jizerské hory vám nabídnout náročné i snadné sjezdy nebo běžkařské trasy nedaleko vašeho ubytování.

Chystáte-li to na Silvestra pořádně rozjet, pak vám možná přijde vhod stylový objekt na samotě, díky kterému pro vás nebude platit noční klid a vesele tak můžete slavit až do rána, aniž byste kohokoliv vyrušovali a aniž by kdokoliv vyrušoval vás.