Pobyt na chatě

Už vás nebaví trávit léto v hotelu společně s dalšími hosty? Zkuste letos něco nového a pronajměte si chatu přímo od majitele. Celý objekt bude patřit pouze vám, získáte tak dostatek soukromí a všechno potřebné vybavení. Chatu můžete využít k jedinečné rekreaci v přírodě nebo k rodinným oslavám. Ať už ji využijete jakkoliv, jedno je jisté – cítit se tu budete jako doma.
Načítám nabídky...

celkem 791 nabídek


Nemáte vlastní chatu? Nezoufejte. V naší nabídce najdete nespočet útulných chatiček, které si můžete pronajmout přímo od majitele, na jak dlouho budete chtít. Jednoduše se tak dostanete do nových koutů Česka a díky komfortnímu ubytování můžete bez starostí objevovat okolí.

Kde si pronajmout chatu přímo od majitele?

Díky pobytu na chatě v přírodě se zklidníte a zapomenete na své všední starosti. Do lesa nebo na louku to budete mít kousek a užívat si tak můžete příjemné vycházky buď jen tak bez cíle, anebo za jednou z přírodních krás. Pronajměte si chatu přímo od majitele v jižních Čechách nebo na jižní Moravě.

Vyrazit můžete také na chatu v horách. Poskytne vám pohodlné zázemí pro vaše vrcholové túry. Poté, co si vyšlápnete kopce v Jeseníkách, Orlických horách anebo Beskydech, vydechnete v teple vašeho dočasného domova.

Jako v pohádce se budete cítit také na chatě u vody. Vodních hladin byste se v naší kotlině nedopočítali a není divu, že vedle nich stojí mnoho drobných i prostorných chat. Vyberte si ubytování nedaleko přírodního koupání a užijte si léto, na které budete ještě hodně dlouho vzpomínat.