Wellness pobyt v Mariánských Lázních

Pobyt v Mariánských Lázních vám dodá energii hned několika způsoby. Síly načerpáte při procházce po kolonádách, během odpočinku v termální vodě a také z ochutnávání minerálních pramenů a lázeňských oplatek. Když k tomu budete mít wellness centrum přímo ve vašem hotelu, vrátíte se z pobytu jako znovuzrození.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili od začátku do konce. Využili jsme ho k odpočinku a poznávání okolí. Hotel se nachází na kopci, takže nabízí pěkný výhled a je snadno dostupný autem i pěšky z nádraží. Pokoj byl moderní, polopenze chutná a dostačující. Z procedur jsme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitou koupel. Personál balnea byl profesionální a nápomocný, což platí i o recepční, která nám poskytla užitečné tipy na atrakce v okolí. Právě díky nim byl náš pobyt skvělý, za což děkujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Dokonalý wellness pobyt plný odpočinku, hýčkání i poznávání památek zažijete v jednom z cípů českého lázeňského trojúhelníku – v Mariánských Lázních. Dopřát si zde můžete relaxaci ve wellness, ochutnávání oplatek i minerálních pramenů a případně i královskou péč. Za tou se stačí vydat na pobyt plný luxusu.

Mariánské Lázně – památky, procházky i procedury

Odpočinek během pobytu v Mariánských Lázních sestává nejen z wellness hýčkání, ale také z procházek po krásném lázeňském městě. Mezi „povinné“ zastávky patří Zpívající fontána stojící Hlavní kolonády. Od fontány je to jen pár kroků k Rudolfovu a Karolininu minerálnímu prameni, které jsou ideální na pitnou kúru. Za návštěvu stojí také nejznámější místní pramen –Ferdinandův s krásnou klasicistní kolonádou. Ke všem významným památkám i kavárnám s nezaměnitelnou atmosférou dojdete během příjemných procházek, a tak není divu, že jsou Mariánské Lázně oblíbeným místem pobytů pro seniory i zamilované páry.

Chcete se domů vrátit jako znovuzrození a s pocitem, že jste v Mariánských Lázních omládli o deset let? pak se vydejte na lázeňský pobyt. Kromě odpočinku v relaxačním bazénu s termální vodou a v saunách se můžete těšit i na rozmazlování během léčebných procedur, jako jsou různé zábaly, masáže či koupele.