Wellness pobyt v Mariánských Lázních

Pobyt v Mariánských Lázních vám dodá energii hned několika způsoby. Síly načerpáte při procházce po kolonádách, během odpočinku v termální vodě a také z ochutnávání minerálních pramenů a lázeňských oplatek. Když k tomu budete mít wellness centrum přímo ve vašem hotelu, vrátíte se z pobytu jako znovuzrození.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu jsme byli moc spokojení. Extra nás potěšil osobní přístup hotelu, když jsme přijeli na ubytování pozdě večer a na pokojích nás, navzdory promeškané večeři, čekala obložená studená mísa. Hotel má perfektní polohu, a tak jsme zvládli navštívit Hallstatt, ledovec Dachstein i okolní jezera.”

Zuzana Marečková
Zuzana Marečková
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Dokonalý wellness pobyt plný odpočinku, hýčkání i poznávání památek zažijete v jednom z cípů českého lázeňského trojúhelníku – v Mariánských Lázních. Dopřát si zde můžete relaxaci ve wellness, ochutnávání oplatek i minerálních pramenů a případně i královskou péč. Za tou se stačí vydat na pobyt plný luxusu.

Mariánské Lázně – památky, procházky i procedury

Odpočinek během pobytu v Mariánských Lázních sestává nejen z wellness hýčkání, ale také z procházek po krásném lázeňském městě. Mezi „povinné“ zastávky patří Zpívající fontána stojící Hlavní kolonády. Od fontány je to jen pár kroků k Rudolfovu a Karolininu minerálnímu prameni, které jsou ideální na pitnou kúru. Za návštěvu stojí také nejznámější místní pramen –Ferdinandův s krásnou klasicistní kolonádou. Ke všem významným památkám i kavárnám s nezaměnitelnou atmosférou dojdete během příjemných procházek, a tak není divu, že jsou Mariánské Lázně oblíbeným místem pobytů pro seniory i zamilované páry.

Chcete se domů vrátit jako znovuzrození a s pocitem, že jste v Mariánských Lázních omládli o deset let? pak se vydejte na lázeňský pobyt. Kromě odpočinku v relaxačním bazénu s termální vodou a v saunách se můžete těšit i na rozmazlování během léčebných procedur, jako jsou různé zábaly, masáže či koupele.