Wellness pobyt v Mariánských Lázních

Pobyt v Mariánských Lázních vám dodá energii hned několika způsoby. Síly načerpáte při procházce po kolonádách, během odpočinku v termální vodě a také z ochutnávání minerálních pramenů a lázeňských oplatek. Když k tomu budete mít wellness centrum přímo ve vašem hotelu, vrátíte se z pobytu jako znovuzrození.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolenou v Mariánských Lázních jsme si náramně užili. Už při příjezdu do hotelu o nás bylo královsky postaráno, velice sympatická recepční nám vše dopodrobna vysvětlila a přidala i tipy na zajímavosti v okolí. I po zbytek pobytu jsme se cítili jako vážení hosté. Poloha Hotelu Excelsior **** je ideální na procházky po kolonádách a objevování krás města, třešničkou na dortu je potom odpočinek ve wellness nebo různé relaxační procedury. Hotel cílí spíše na dospělé hosty, na děti jsme zde za celý pobyt nenarazili. Můžu jej proto doporučit hlavně těm, kteří si chtějí užít božský klid a relax ve dvou.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili od začátku do konce. Využili jsme ho k odpočinku a poznávání okolí. Hotel se nachází na kopci, takže nabízí pěkný výhled a je snadno dostupný autem i pěšky z nádraží. Pokoj byl moderní, polopenze chutná a dostačující. Z procedur jsme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitou koupel. Personál balnea byl profesionální a nápomocný, což platí i o recepční, která nám poskytla užitečné tipy na atrakce v okolí. Právě díky nim byl náš pobyt skvělý, za což děkujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Dokonalý wellness pobyt plný odpočinku, hýčkání i poznávání památek zažijete v jednom z cípů českého lázeňského trojúhelníku – v Mariánských Lázních. Dopřát si zde můžete relaxaci ve wellness, ochutnávání oplatek i minerálních pramenů a případně i královskou péč. Za tou se stačí vydat na pobyt plný luxusu.

Mariánské Lázně – památky, procházky i procedury

Odpočinek během pobytu v Mariánských Lázních sestává nejen z wellness hýčkání, ale také z procházek po krásném lázeňském městě. Mezi „povinné“ zastávky patří Zpívající fontána stojící Hlavní kolonády. Od fontány je to jen pár kroků k Rudolfovu a Karolininu minerálnímu prameni, které jsou ideální na pitnou kúru. Za návštěvu stojí také nejznámější místní pramen –Ferdinandův s krásnou klasicistní kolonádou. Ke všem významným památkám i kavárnám s nezaměnitelnou atmosférou dojdete během příjemných procházek, a tak není divu, že jsou Mariánské Lázně oblíbeným místem pobytů pro seniory i zamilované páry.

Chcete se domů vrátit jako znovuzrození a s pocitem, že jste v Mariánských Lázních omládli o deset let? pak se vydejte na lázeňský pobyt. Kromě odpočinku v relaxačním bazénu s termální vodou a v saunách se můžete těšit i na rozmazlování během léčebných procedur, jako jsou různé zábaly, masáže či koupele.