Dovolená v Harkánech

Dovolená v jihozápadním cípu Maďarska už sama o sobě předpovídá hodně slunce a pohody. Město Harkány se pyšní příjemným středomořským podnebím a rozsáhlými termálními lázněmi s léčivou vodou. Relaxovat zde můžete v rekreačních bazénech, vaši nejmenší si užijí zábavu v bazénech pro děti. Dni plné pohody zakončete procházkou v rozsáhlém lázeňském parku.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Za téměř přímořskou atmosférou a exotickými památkami nemusíte cestovat přes půl zeměkoule. Obojí najdete také na jihu Maďarska, kde se rozprostírá lázeňské město Harkány proslulé teplým, až středomořským podnebím. Příjemné klima vytváří v kombinaci s místní termální vodou dokonalé podmínky pro vaši odpočinkovou dovolenou.

Na co se můžete těšit během pobytu ve městě Harkány?

Největším pokladem města Harkány jsou jednoznačně termální lázně. Místní léčivá voda obsahuje plyn karbonylsulfid, který se v tomto skupenství nachází jen na jediném místě na světě, a to právě v Harkány. Ve vnitřních i venkovních bazénech si tak kromě odpočinku od každodenních starostí dopřejete i úlevu pro vaši pohybovou soustavu a gynekologická, revmatická či kožní onemocnění. Termální koupaliště nadchne i děti, které se zde budou moci vyřádit na tobogánech a četných skluzavkách. Abyste si mohli příznivé účinky minerální vody užívat po celou vaši dovolenou, zvolte ubytování blízko lázní.

Město Harkány je ideální na procházky. Najdete zde upravený lázeňský park s množstvím uměleckých děl i promenádu Zsigmondy. Za prohlídku stojí také četné náboženské stavby, jako jsou kostely, katedrála i mešity a minarety. Za uměním se pak vydejte do Muzea Pál Futó, kde se pravidelně konají výstavy maďarských umělců.