Wellness pobyt plný odpočinku přímo v oblíbených Mariánských Lázních zažijete v Hotelu Haná ***. Ten si pro vás připravil bohatý balíček se snídaní či polopenzí. Co třeba vstup do wellness centra s vínem a miskou ovoce? Nebo dáte přednost pivní koupeli ve dřevěné kádi, případně relaxační masáži?

O ubytování

Hotel Haná *** se nachází přímo na Hlavní třídě, která je nejdůležitější tepnou nádherných Mariánských Lázní. Příjemnou procházkou se snadno dostanete k úchvatné kolonádě Maxima Gorkého (1,5 km), kde najdete Zpívající fontánu a slavný Rudolfův pramen. Za ochutnání rozhodně stojí u další místní prameny: Křížový a Karolinin (1,9 km), Lesní (2,5 km), Ambrožův (1,5 km) a Ferdinandův (500 m). Nevšedním zážitkem je návštěva parku Bohemium (3,5 km), který nabízí expozici více než 70 modelů významných pamětihodností z celé republiky.

Za krásnými výhledy na Mariánské Lázně se vydejte na rozhlednu Hamelika (2,5 km), Clementsovu vyhlídku (3 km) či na Mecséryho vyhlídku (3,2 km). Využijte také toho, že toto nádherné lázeňské město je vstupní branou do CHKO Slavkovský les, kde si dosyta užijete klidu a nádherné přírody. Na 2,3 km dlouhé naučné stezce Kladská (6 km) se zábavnou formou seznámíte s místní historií, faunou i flórou.

Nudit se v tomto lázeňském městě nebudete ani během zimy. Najdete zde totiž Skiareál Mariánky (2 km), kde si užijete parádní lyžovačku.

Kde budete spát?

Během lázeňského pobytu budete ubytováni v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Kromě manželské postele na pokoji najdete WiFi připojení, LCD televizi a fén. Za příplatek lze zapůjčit miniledničku.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se můžete těšit na snídani ve formě bufetu. Večeře pro hotelové hosty mají servírovanou formu a podávají se v sesterském Restaurantu Villa Dino *** vzdáleném 100 m od hotelu.

Kde budete relaxovat?

Přímo v hotelu je wellness centrum, kde si odpočinete od každodenního stresu. Jeho součástí je finská sauna, vířivka a odpočinková zóna. Zpříjemnit pobyt si můžete také masážemi, koupelemi a dalšími léčebnými procedurami.

Hotel Haná ***

Hotel Haná ***

Hlavní tř. 260/114 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 777 654 342

info@hotel-hana.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Zastávka
10 m
Sjezdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Park Boheminium
Park Boheminium
Skiareál Mariánky
Skiareál Mariánky
Klášter Teplá
Klášter Teplá