Pobyty a dovolená s pivními lázněmi

Vychutnejte si šumění bublinek ve zlatavém moku, ale tentokrát trochu jinak. Ponořte se do léčivé pivní koupele a dopřejte zasloužený odpočinek svým svalům, srdci i mysli. Pivní kvasnice mají navíc díky vysokému obsahu vitamínu B příznivý vliv na pokožku.

Načítám nabídky...
Věděli jste, že...

Hotel Šipka stojí přímo na náměstí ve Štramberku už přes 100 let. V listopadu 2019 ho převzali velice milí mladí lidé. A i když věděli, že to nebude snadné - hotel a restaurace měli z dob bývalých majitelů nehezké recenze, rozhodli se hotel zachránit. Bohužel rok 2020 majitelům moc nepřál. I tak neztratili naději, těší se krásným recenzím a oblibě hostů. Tip: Paní majitelka pro hosty připravuje domácí francouzské palačinky, určitě je vyzkoušejte.Klasické lázně zná každý. Česko, které je plné milovníků piva, se však může pochlubit i originálními pivními lázněmi, anebo minimálně hotely a penziony, které nabízí populární pivní procedury!

Užijte si relaxaci při pivní koupeli

Jedinečná chmelová relaxace není jen příjemná, ale také zdravá. Je známo, že pivo má silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu. Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. Někdy vás čeká i vynikající tematické občerstvení k pivu.

Po pivní koupeli většinou následuje teplý zábal (zabalíte se do teploučké deky) a relaxace na lehátku. I u té si můžete dopřát džbánek zlatavého moku. Často si pak odpočinek můžete ještě za příplatek prodloužit třeba ve vířivce, sauně, anebo při masáži.

Nepotrpíte si na pivo? Tak to pro vás máme dobrou zprávu! Pivní lázně zpravidla nabízí různé druhy koupelí, nejen tu pivní. Zvolit si tak můžete třeba vinnou, bylinnou, aroma či jinou koupel.