Pobyt do 3 000 Kč

Dopřejte si skvělou dovolenou za nízkou cenu. Máte rozpočet jen do 3 000 Kč? To vůbec nevadí, naše nabídka pobytů je dostatečně široká i v této cenové relaci. Podíváte se do Vysokých Tater, k maďarskému Hevízu či na jižní Moravu a užít si můžete i wellness nebo vstup do lázní.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu v Hotelu Liberecká Výšina *** jsme odjížděli naprosto nadšeni. Čerstvý vzduch, příroda všude kolem nás, zvířátka co nás každý den vítala, tomu říkám opravdový relax. Z hotelu vede několik cest lesem pro pěší turistiku. Jednou z nich se dostanete přímo do Zoo Liberec. Z okna jsme se dívali, jak zapadá slunce za Ještědem. Nikde kolem nejezdí žádná auta, jelikož k hotelu je jediná příjezdová cesta a pak už jen lesy. Kdo má rád přírodu, klid, zvířata a turistiku, je tohle ideální volba a my ji doporučujeme všemi deseti.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým


Dovolená, za kterou utratíte maximálně 3 000 Kč, rozhodně nemusí být jen v Česku pod stanem. Samozřejmě, i kempování má něco do sebe, ale nemusíte se s nižším budgetem omezovat jen na něj. Vydejte se s námi na slovenské hory, do polských měst, do českých wellness hotelů i maďarských lázní.

Dovolená snů do 3 000 Kč

Už za 3 000 Kč si můžete užívat relaxaci a odpočinek ve wellness hotelech nejen u nás, ale i v okolních státech. Třeba takové Rakousko blízko nádherným výhledům na hory a jezera nebo Polsko se vším, co nabízí. Když budete mít štěstí, možná narazíte i na pobyt u moře, který se cenově bude pohybovat v této relaci.

Samozřejmě ani hory, romantika nebo pobyty plné vína nemusí vyjít dráž než za 3 000 Kč. Záleží pouze na vašich preferencích a možnostech dopravy.

Pokud si chcete užít ještě levnější dovolenou, nenecháme vás ve štychu – nabízíme i výběr moc fajn pobytů do 1 500 Kč. Dražší pobyty u nás máme taky – omrkněte naše kategorie pobytů do 3 000 Kč, do 4 000 Kč, do 5 000 Kč nebo nad 5 000 Kč.