Pobyt do 3 000 Kč

Dopřejte si skvělou dovolenou za nízkou cenu. Máte rozpočet jen do 3 000 Kč? To vůbec nevadí, naše nabídka pobytů je dostatečně široká i v této cenové relaci. Podíváte se do Vysokých Tater, k maďarskému Hevízu či na jižní Moravu a užít si můžete i wellness nebo vstup do lázní.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Hotel odpovídal popisu a dostali jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Personál (recepční i obsluha v restauraci u snídaní) byl moc milý, vycházeli nám ve všem vstříc. Pokoj byl v pořádku, jen bychom ocenili i pravidelný úklid. Skvělá je i poloha hotelu, nachází se kousek od nádraží, a přitom přímo v centru. Z toho, co jsme navštívili, můžeme doporučit Masarykovu vyhlídku, židovskou čtvrť, baziliku sv. Prokopa a také spoustu úžasných třebíčských kaváren.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Dovolená, za kterou utratíte maximálně 3 000 Kč, rozhodně nemusí být jen v Česku pod stanem. Samozřejmě, i kempování má něco do sebe, ale nemusíte se s nižším budgetem omezovat jen na něj. Vydejte se s námi na slovenské hory, do polských měst, do českých wellness hotelů i maďarských lázní.

Dovolená snů do 3 000 Kč

Už za 3 000 Kč si můžete užívat relaxaci a odpočinek ve wellness hotelech nejen u nás, ale i v okolních státech. Třeba takové Rakousko blízko nádherným výhledům na hory a jezera nebo Polsko se vším, co nabízí. Když budete mít štěstí, možná narazíte i na pobyt u moře, který se cenově bude pohybovat v této relaci.

Samozřejmě ani hory, romantika nebo pobyty plné vína nemusí vyjít dráž než za 3 000 Kč. Záleží pouze na vašich preferencích a možnostech dopravy.

Pokud si chcete užít ještě levnější dovolenou, nenecháme vás ve štychu – nabízíme i výběr moc fajn pobytů do 1 500 Kč. Dražší pobyty u nás máme taky – omrkněte naše kategorie pobytů do 3 000 Kč, do 4 000 Kč, do 5 000 Kč nebo nad 5 000 Kč.