Dovolená v Římě

Všechny cesty vedou do Říma a ta vaše by měla také! Proč? Důvodů je nespočet. Věhlasné památky jako Koloseum nebo Fontána di Trevi, spletité uličky lemované vznešenými domy a bujarý život s tou pravou italskou náladou. Vyberte si svůj pobyt v Římě a poznejte Věčné město na vlastní oči.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Italské hlavní město by nemělo chybět na seznamu žádného vášnivého cestovatele. Ať už preferujete relaxační pobyt nebo rádi kráčíte ve stopách historie, z Říma budete tak jako tak nadšení. Slavné památky jako Koloseum nebo Fontánu di Trevi by měl za život vidět každý. Tak proč čekat? Dovolená v Itálii se blíží!

Dovolená v Římě se vám zapíše do paměti

Až do Věčného města dorazíte, budete určitě chtít co nejdříve objevit všechna věhlasná místa. Historické centrum Říma není nijak zvlášť rozsáhlé, a tak si ty nejdůležitější památky můžete projít jednoduše pěšky. Nejde přitom jen o pamětihodnosti, úzké uličky a romantická zákoutí jsou jako stvořená pro toulavé procházky kdykoliv během dne.

S prohlídkoou začněte třeba u Fora Romana, kde se přenesete do starověku. Pokračujte dále přes ulici Císařských fór až k největšímu lákadlu, římskému Koloseu. Flaviánský amfiteátr se začal stavět již v roce 72, dodnes se dochovala asi třetina původní budovy. Poté co se dostatečně pokocháte krásou dávné stavby, vydejte se ke Španělským schodům a Fontáně di Trevi.

V Římě se bude líbit každému. Páry si ve městě básníků prožijí krásné intimní chvíle, rodiny s dětmi naučí své ratolesti něco nového z dějepisu a společně si pochutnají na té nejlepší zmrzlině. Líbit se tu bude i seniorům, kteří si zpestří všední dny výletem za poznáním. Pro všechny bude velkým potěšením italská kuchyně, kterou si můžete dopřát třeba i formou polopenze ve vašem ubytování.