Pobyt do 4 000 Kč

Chcete prožít báječný víkendový pobyt nebo jen tak na pár dní uniknout od starostí? Stačí rozpočet do 4 000 Kč a můžete si vybrat z wellness balíčků, pobytů na horách, v lázních či v blízkosti památek. Často navíc získáte třeba vstupenky zdarma.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora


Za 4 000 Kč už si můžete vychutnat luxusnější dovolenou víceméně kdekoliv – na Pálavě s vínem v ruce i na chorvatské pláži. Preferujete relax u vody, objevování přírodních krás, kulturní zážitky nebo dobrodružství? Existuje mnoho cenově dostupných možností, které vám umožní prožít příjemnou dovolenou bez přetížení rozpočtu.

Příroda, voda, města i všechno dohromady

Nabízí se mnoho lázeňských míst, která poskytují pobyty v ceně do 4 000 Kč. Nemusíte cestovat daleko, pokud nechcete – v českých lázních je krásně a postarají se o vás jako o vlastní. Jestliže ale cestujete rádi, rozhodně doporučujeme vyzkoušet vyhlášené maďarské lázně. I tady si v ceně do 4 000 Kč můžete vychutnat léčebné procedury, wellness služby a všudypřítomný klid lázeňského městečka, často navíc s nějakým bonusem v ceně.

Za přírodou se pak zkuste vydat k našim rakouským sousedům. Do 4 000 Kč si užijete pobyt v rakouských Alpách i u vyhlášených rakouských jezer.

Pokud si chcete užít ještě levnější dovolenou, nenecháme vás ve štychu – nabízíme i výběr moc fajn pobytů do 1 500 Kč i do 3 000 Kč. Za dražšími pobyty se vydejte do kategorií pobytů do 5 000 Kč nebo nad 5 000 Kč.