Pobyt nad 5 000 Kč

Rádi si dopřáváte a peníze pro vás nehrají roli? Vyzkoušejte to nejlepší z naší nabídky a užijte si dovolenou v italské vile, maďarském wellness hotelu nebo v pivních lázních. Mile vás překvapí jak pobytové balíčky, tak servis v hotelu na té nejvyšší úrovni.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Právě se nacházíte v sekci toho nejluxusnějšího, co u nás na Travelkingu můžete najít. Vycestujete s námi do úchvatného Slovinska, do Toskánska, anebo zůstanete v Česku a užijete si opravdu přepychovou dovolenou hezky u nás? Vaše přání je naším rozkazem!

Nechte se hýčkat

Ať už pro vás luxus znamená pár dní v 5* hotelu v Karlových Varech, nebo dlouhatánská dovolená s all-inclusive v Chorvatsku, u nás si najdete to své.Je libo ubytování na zámku, na stromě nebo v 5* wellness hotelu v centru hlavního města? Takové pobyty, na které jen tak nezapomenete, najdete pod tagem jedinečná ubytování.

Rodinná dovolená, kde si každý užije dosyta

Vyrazte na baby friendly rodinnou dovolenou. To znamená, že v ubytovacím zařízení miminka nejen tolerují, ale často najdete pomoc s péčí o vaše dítě v jakémkoliv slova smyslu. Jestliže je vaše dítko starší, doporučujeme pobyt blízko aquaparku. Tam si najde to své každý člen rodiny.

Levnější pobyty ale nemusí nutně znamenat výrazné snížení na kvalitě! Mrkněte na pobyty do 5 000 Kč nebo do 4 000 Kč.Pro více budget-friendly dovolené navštivte naše kategorie do 3 000 Kč nebo do 1 500 Kč.