First Minute - Dovolená s předstihem a výhodně

Buďte mazaní a zakupte si dovolenou s předstihem! Nakupování first minute pobytů vám zajistí široký výběr pobytů i termínů, a hlavně skvělou slevu minimálně 10 %. First minute varianty jsou v nabídce alespoň 3 měsíce před začátkem jejich platnosti, dovolenou tak budete mít vyřešenou už několik měsíců dopředu, s klidem a výhodně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v T62 Hotelu *** jsme si užili od začátku do konce. Hotelové pokoje i všechny prostory mají pop-artový design vyšperkovaný stylovými malbami a originálním vybavením interiéru. Toto místo tak doporučuji všem, kdo vyhledávají jedinečná a zajímavá ubytování. Bufetové snídaně byly vynikající a pestré, takže nás nabili energií na celý den v Budapešti. Obrovskou výhodou hotelu je jeho umístění v centru města, a tak se k památkám snadno dostanete městskou dopravou, nebo dokonce i pěšky.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým


Přemýšlíte, zda koupit dovolenou s předstihem, nebo počkat na zlevněné nabídky na poslední chvíli? Fenomén last minute zlevněných dovolených zná každý, v posledních letech ale jejich popularitu rychle dohnaly tzv. first minute pobyty, tedy varianty, které kupujete se slevou několik měsíců dopředu. A jaké jsou hlavní důvody, proč se na naše first minute nabídky podívat?

  • Větší výběr – first minute nabídky jsou všechno, jen ne přebrané. Dostanete se s předstihem k nejlepším variantám a budete mít jistotu, že se pro vás najde místo přesně v tom hotelu či penzionu, který jste si vysnili.

  • Nižší ceny – u first minute pobytů je garantovaná sleva alespoň 10 %. Při nákupu dovolené pro rodinu tak ušetříte třeba i několik tisíc. O to více skvělých jídel, zajímavých atrakcí a jedinečných zážitků si na dovolené můžete užít.

  • Dovolená bez stresu – first minute variantu pobytu si koupíte 3 a více měsíců před začátkem její platnosti, potom už se budete jen s božským klidem těšit na zasloužený relax. Plánovací typy mohou toto období využít k organizaci perfektního programu, který vaši dovolenou dotáhne k dokonalosti.

Tak kam to bude? Do wellness, na lyže nebo třeba do lázní?