First Minute - Dovolená s předstihem a výhodně

Buďte mazaní a zakupte si dovolenou s předstihem! Nakupování First Minute vám zajistí široký výběr pobytů i termínů, a hlavně skvělou slevu minimálně 10 %. First Minute varianty jsou v nabídce alespoň 3 měsíce před začátkem jejich platnosti, dovolenou tak budete mít vyřešenou už několik měsíců dopředu, s klidem a výhodně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Přemýšlíte, zda koupit dovolenou s předstihem, nebo počkat na zlevněné nabídky na poslední chvíli? Fenomén Last Minute zlevněných dovolených zná každý, v posledních letech ale jejich popularitu rychle dohnaly tzv. First Minute pobyty, tedy varianty, které kupujete se slevou několik měsíců dopředu. A jaké jsou hlavní důvody, proč se na naše First Minute nabídky podívat?

  • Větší výběr - First Minute nabídky jsou všechno, jen ne přebrané. Dostanete se s předstihem k nejlepším variantám a budete mít jistotu, že se pro vás najde místo přesně v tom hotelu či penzionu, který jste si vybrali.

  • Nižší ceny - U First Minute pobytů je garantovaná sleva alespoň 10 %. Pří nákupu dovolené pro rodinu tak ušetříte třeba i několik tisíc. O to více skvělých jídel, zajímavých atrakcí a jedinečných zážitků si na dovolené můžete užít.

  • Dovolená bez stresu - First Minute variantu pobytu si koupíte 3 a více měsíců před začátkem její platnosti, potom už se budete jen s božským klidem těšit na zasloužený relax. Plánovací typy mohou toto období využít k organizaci perfektního programu, který vaši dovolenou dotáhne k dokonalosti.