Pobyty v lázních Bükfürdő

Pobyt plný odpočinku v Maďarsku. Když někdo zmíní město Bük, obvykle se každému vybaví spojení lázně a relaxační pobyt. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o krásné historické město tepající životem a kulturou. Nudit se tu je nemožné.

Načítám nabídky...


Bük je menší městečko v Maďarsku ležící poblíž hranic s Rakouskem. I přesto, že město není nijak velké, proslulé je hodně, a to díky svým krásným termálním lázním Bükfürdo. Vydejte se sem ve dvou či s celou rodinou a užijte si pořádnou dávku relaxace.

Bük nejsou jen termální lázně Bükfürdo

Městečko Bük toho nabízí hodně, jeho historie sahá až do 13. století a nachází se tu řada krásných památek. Určitě ale nejprve musíme zmínit termální lázně Bükfürdo, které jsou hlavním lákadlem. Jedná se o druhé největší lázně v Maďarsku, rozprostírají se na 14 hektarech a bazény mají dohromady více než 5 200 m²! Celkem tu najdete 32 bazénů - termálních, relaxačních, plaveckých, dětských. Vybere si každý. Nechybí však ani bohatý Saunový svět či Medical wellness.

Na výlet se vydejte na zámek rodu Felsőbüki Nagy, po Mariánské cestě Via Maria, která vede krásnou přírodou, případně zamiřte k místnímu rybníku.

Chcete si v Büku užít opravdu parádní dovolenou? Vyberte si ubytování s vlastním wellness a užijte si bazény, vířivku a sauny kdykoli se vám zachce. Cestujete s celou rodinou? Tak se podívejte na naši nabídku pobytů s dítětem zdarma.