Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Užijte si cestování plné výhod

Jízdenky se slevou 15 % na RegioJet!


Plánujete výlet nebo dovolenou a hledáte nejvýhodnější způsob dopravy? Při rezervaci vašeho pobytu s námi získáte exkluzivní slevu 15 % na všechny vlakové i autobusové jízdenky RegioJet. Ať už míříte kamkoliv, s RegioJetem bude vaše cesta nejen pohodlná, ale i výhodnější.

RegioJet je oblíbený dopravce pro cestování po Česku, Slovensku i Evropě. Během cesty si můžete přečíst denní tisk a časopisy nebo využít elektronický zábavní portál. Navíc je k dispozici připojení na Wi-Fi. V autobusech se můžete těšit na kávu, čaj a horkou čokoládu zdarma a na mezinárodních linkách i drobné občerstvení z prodejního automatu. Na palubě vlaků vás čeká voda a káva zdarma a občerstvení za super ceny: třeba dortík za 10 korun :-)

Jak uplatnit slevu na jízdenky?

Přihlášení do jízdenky

Na webu www.regiojet.cz vyberte možnost Přihlásit se a vyberte typ jízdenky Otevřená. Číslo jízdenky je jeden ze dvou kódů, který jste obdrželi e-mailem po zakoupení pobytu na Travelking.cz.

Rezervace jízdenky

Na hlavní stránce vyberte město, odkud pojedete a cíl cesty a uveďte, kolik osob bude cestovat. Slevu můžete uplatnit maximálně pro šest cestujících. Následně si vyberte konkrétní spoj a sedadla.

Uplatnění slevy

Pod rekapitulací vybraných spojů a součtem celkové ceny jízdenek zaklikněte možnost Uplatnit slevový poukaz. Jakmile poukaz použijete, dojde k automatickému snížení ceny vybraných jízdenek.

Zpáteční cesta

Odhlašte se z jízdenky a přihlašte se pod číslem druhé otevřené jízdenky, které jste obdrželi e-mailem (druhý číselný kód). Při rezervaci zpáteční jízdenky postupujte stejně, jako při rezervaci jízdenky tam.

Kam můžete s RegioJetem vyrazit?

Vyberte si z oblíbených destinací

Cestujte, poznávejte a užijte si skvělý pobyt.