Pobyt přes jarní prázdniny

Celý týden volna si vaše děti užijí během jarních prázdnin, které v roce 2024 připadnou do rozmezí od 5. února do 17. března 2024 (vždy týden podle jednotlivých okresů). Odpočiňte si spolu s nimi od povinností a vyrazte na fajn rodinnou dovolenou. Zlákat se můžete nechat například wellness nabídkou či pobyty blízko skiareálů. Měnící se data prázdnin vám navíc zaručí, že si na svahu i ve vířivce užijete pohodu bez davů lidí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orient Palace Hotelu *** splnil naše očekávání na jedničku. Již při vstupu na vás dýchne orientální atmosféra, a to nejen díky nádherné vůni, která se šíří celým hotelem, ale také díky pohádkové výzdobě jako z Tisíce a jedné noci a dřevěnému vyřezávanému nábytku. Potěšila nás velmi chutná snídaně formou bufetu i výtečná večeře o třech chodech s dezertem ve formě domácích zákusků. Wellness s bazénem a dvěma saunami mělo skvělou atmosféru a úžasně jsme si zde odpočinuly po celodenním objevování krás Vratislavy.”

Aneta Aleszczyk
Aneta Aleszczyk
Marketingový tým


Vaše děti budou mít brzy zase týden volna! Vyrazíte někam? Pojďte se inspirovat, kam vyrazit během jarních prázdnin a dopřát tak dětem možnost si odpočinout a vychutnat si volný čas mimo školní povinnosti. A nejen dětem – i vám. Od vánočního volna už nějaký čas uplynul, možná je čas na to si trochu odpočinout znova. Pokud v práci dostanete dovolenou, můžete si užít moc fajn společně strávený čas s celou rodinou.

Kam na jarní prázdniny?

Pokud na váš okres padl termín jarních prázdnin, kdy si ještě můžete být 100% jistí sněhem na sjezdovkách, vyrazte na lyže. Krkonoše, Jeseníky nebo třeba Beskydy nabízí nespočet skiarerálů a sjezdovek všech obtížností, kde si to svoje najdou všichni členové výpravy. V takovém případě se vám bude hodit hotel s úschovnou lyží, případně i s vlastním wellness. Naložit se do horké vířivky nebo sauny po takovém prolyžovaném dni je naprosto k nezaplacení.

Jestliže však je už u nás sněhu po málu, vydejte se kousek za hranice, do rakouských Alp. Tam si lyžování a všechny další aktivity spojené s lyžováním užijete i v březnu.

Pro ty, kteří preferují dovolenou v přírodě, jsou jarní prázdniny skvělým časem k výletům a procházkám. Probouzející se příroda a konečně už trochu teplejší počasí vytvářejí ideální podmínky pro procházky po lesích, návštěvy parků nebo výlety do měst. Vydejte se například do Českého Krumlova, Liberce anebo třeba kousek za hranice, na Oravu.

Nemusíte utrácet spoustu peněz nebo cestovat na daleká místa, abyste si užili jarní prázdniny dosyta. Důležité je najít čas pro sebe a své blízké a využít tuto příležitost k tomu, abyste si odpočinuli a nabrali energii na zbývající část školního roku. Vyberte si svůj pobyt na Travelkingu ještě dnes!