Pobyt přes jarní prázdniny

Celý týden volna si vaše děti užijí během jarních prázdnin, které v roce 2024 připadnou do rozmezí od 5. února do 17. března 2024 (vždy týden podle jednotlivých okresů). Odpočiňte si spolu s nimi od povinností a vyrazte na fajn rodinnou dovolenou. Zlákat se můžete nechat například wellness nabídkou či pobyty blízko skiareálů. Měnící se data prázdnin vám navíc zaručí, že si na svahu i ve vířivce užijete pohodu bez davů lidí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Trio *** splnil vše, co pro návštěvu Slovenského ráje potřebujete. Tedy pohodlné přespání se sprchou, snídaní, večeří a po náročném dni i možnost relaxování v dostatečně velké vířivce a v bazénu. Zaměstnanci hotelu se k nám chovali velmi hezky a byli příjemní. Co určitě doporučuji, je výlet do rokliny Suchá Belá, návštěva Lúčanského vodopádu, Spišský hrad, pokud máte rádi zříceniny, a Tomašovský výhled. Vše se dá stihnout během 3 dnů, ale abyste si zdejší okolí opravdu užili, budou vám ještě tak 3-4 dny chybět. Tady je opravdu co dělat a už teď plánujeme, jak sem zavítáme příští rok.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.”

Barbora Mezlová
Barbora Mezlová
Finanční tým


Vaše děti budou mít brzy zase týden volna! Vyrazíte někam? Pojďte se inspirovat, kam vyrazit během jarních prázdnin a dopřát tak dětem možnost si odpočinout a vychutnat si volný čas mimo školní povinnosti. A nejen dětem – i vám. Od vánočního volna už nějaký čas uplynul, možná je čas na to si trochu odpočinout znova. Pokud v práci dostanete dovolenou, můžete si užít moc fajn společně strávený čas s celou rodinou.

Kam na jarní prázdniny?

Pokud na váš okres padl termín jarních prázdnin, kdy si ještě můžete být 100% jistí sněhem na sjezdovkách, vyrazte na lyže. Krkonoše, Jeseníky nebo třeba Beskydy nabízí nespočet skiarerálů a sjezdovek všech obtížností, kde si to svoje najdou všichni členové výpravy. V takovém případě se vám bude hodit hotel s úschovnou lyží, případně i s vlastním wellness. Naložit se do horké vířivky nebo sauny po takovém prolyžovaném dni je naprosto k nezaplacení.

Jestliže však je už u nás sněhu po málu, vydejte se kousek za hranice, do rakouských Alp. Tam si lyžování a všechny další aktivity spojené s lyžováním užijete i v březnu.

Pro ty, kteří preferují dovolenou v přírodě, jsou jarní prázdniny skvělým časem k výletům a procházkám. Probouzející se příroda a konečně už trochu teplejší počasí vytvářejí ideální podmínky pro procházky po lesích, návštěvy parků nebo výlety do měst. Vydejte se například do Českého Krumlova, Liberce anebo třeba kousek za hranice, na Oravu.

Nemusíte utrácet spoustu peněz nebo cestovat na daleká místa, abyste si užili jarní prázdniny dosyta. Důležité je najít čas pro sebe a své blízké a využít tuto příležitost k tomu, abyste si odpočinuli a nabrali energii na zbývající část školního roku. Vyberte si svůj pobyt na Travelkingu ještě dnes!