Krakov je turisty velmi oblíbené polské město s nezaměnitelnou atmosférou. Hotel Nowa Panorama *** se nachází necelé 3 km od samotného historického centra Krakova, tramvají jen pár zastávek a časově 10 minut. V každou roční dobu zde lze navštívit mnoho jedinečných památek. Užijte si pobyt ve dvou nebo s celou rodinou v komfortních pokojích a využijte slev na vstup do Aquaparku, Parku Miniatur či Energylandie.

O ubytování

Hotel Nowa Panorama *** leží v klidné části Krakova v blízkosti zeleně a krásného jezera Zakrzowek (1,5 km). Historické centrum města je součástí Seznamu UNESCO. Vydejte se na hrad Wawel (4 km), na malebné Hlavní náměstí s radniční věží a kamennou tržnicí Sukiennice (4,5 km) či do úchvatné starobylé židovské čtvrti Kaziměř (4 km). Kromě toho je zde mnoho vynikajících restaurací, kaváren či čokoládoven i oblíbená zoologická zahrada (10 km). V prosinci se Hlavní náměstí promění v adventní městečko, kde se konají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů celé Evropy. Krakov je ideálním výchozím bodem pro návštěvu dalších dvou polských památek UNESCO: solných dolů Wieliczka a Bochnia (16 km) a koncentračního tábora Osvětim (65 km).

Kde budete spát?

Hotel nabízí 20 pokojů a vy budete ubytováni v dvoulůžkovém, nebo Family pokoji pro až 4 osoby. Každý pokoj je vybaven televizí, telefonem, WiFi připojením, psacím stolem a vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Hotel chystá bohaté snídaně formou bufetu. V případě polopenze si užijete i servírované tříchodové večeře.

Cestujete s dětmi?

V rámci hotelu mají malí hosté možnost si hrát v dětském koutku nebo na přilehlém venkovním hřišti.

Hotel Nowa Panorama ***

Hotel Nowa Panorama ***

Wacława Lipińskiego 3/1 , Kraków
Polsko

+48 12 260 64 00

biuro@hotel-panorama.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Dětské hřiště
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,5 km
Vzdálenost od jezera
2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
10 km

Tipy na výlet

Krakov

KrakovTip na výlet

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Co nevynechat při návštěvě Krakova?

  • hrad Wawel
  • Rynek Glówny neboli Hlavní náměstí s historickou tržnicí Sukiennice
  • solné doly Wieliczka
  • Za návštěvu stojí i Radniční věž, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, židovská čtvrť Kazimierz a Podzemí Rynku.

Nejenom děti potěší procházka po místní ZOO a návštěva Dračí jeskyně, která se nachází na kopci Wawel. Do Krakova zavítejte určitě i v předvánočním období, kdy se zde konají překrásné adventní trhy.

Více informací
Aquapark Krakov
Aquapark Krakov
ZOO Krakov
ZOO Krakov
Wawel
Wawel