Krakov je turisty velmi oblíbené polské město s nezaměnitelnou atmosférou. Hotel Nowa Panorama *** se nachází necelé 3 km od historického centra a v každou roční dobu si zde užijete návštěvu mnoha jedinečných památek. Vyrazte na pobyt ve dvou nebo s celou rodinou, vychutnejte si skvělou snídani či polopenzi a využijte slev na vstup do Aquaparku, Parku Miniatur a Energylandie.

O ubytování

Hotel Nowa Panorama *** leží v klidné části Krakova v blízkosti zeleně a krásného jezera Zakrzowek (1,5 km). Historické centrum města je součástí Seznamu UNESCO. Vydejte se na hrad Wawel (4 km), na malebné Hlavní náměstí s radniční věží a kamennou tržnicí Sukiennice (4,5 km) či do úchvatné starobylé židovské čtvrti Kaziměř (4 km). Kromě toho je zde mnoho vynikajících restaurací, kaváren či čokoládoven i oblíbená zoologická zahrada (10 km).

V prosinci se Hlavní náměstí promění v adventní městečko, kde se konají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů celé Evropy. Krakov je také ideálním výchozím bodem pro návštěvu dalších dvou polských památek UNESCO: solných dolů Wieliczka a Bochnia (16 km), které patří k nejkrásnějším v Evropě. Otrlejší povahy mohou zvážit také návštěvu koncentračního tábora Osvětim (65 km).

Kde budete spát?

Hotel nabízí celkem 20 pokojů s útulným, moderně laděným interiérem. Každý pokoj je vybaven televizí, telefonem, WiFi připojením, psacím stolem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

  • Dvoulůžkový pokoj má plochu 20 m² a najdete v něm manželskou postel nebo 2 oddělená jednolůžka.

  • Rodinný pokoj nabídne plochu 24 m² a ubytuje až 4 osoby na jednolůžkových či manželských postelích.

Na čem si pochutnáte?

Hotel nabízí bohaté snídaně formou bufetu. V případě polopenze si užijete i servírované tříchodové večeře.

Cestujete s dětmi?

Děti si vyhrají v dětském koutku přímo v budově hotelu, nebo na přilehlém venkovním hřišti.

Hotel Nowa Panorama ***

Hotel Nowa Panorama ***

Wacława Lipińskiego 3/1 , Kraków
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 9 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Dětské hřiště
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,5 km
Vzdálenost od jezera
2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
10 km

Tipy na výlet

Vánoční trhy v Krakově

Vánoční trhy v KrakověTip na výlet

Jak si užít návštěvu nejkrásnějšího polského města ještě víc? Přijeďte sem v čase adventu a navštivte vánoční trhy, které se konají na Hlavním náměstí (Rynek Glowny) a v okolních uličkách. Stánky se zaměřují na prodej tradičních výrobků a pochutin, provozovatelé stánků musí splnit řadu nařízení. Můžete se tedy spolehnout, že zakoupíte jen kvalitní produkty. Místní specialitou je třeba tekutý med, zcela odlišný od naší medoviny. Ochutnejte.

Krakov
Krakov
Aquapark Krakov
Aquapark Krakov
ZOO Krakov
ZOO Krakov