Lyžování na Slovensku - pobyty

Nízké a Vysoké Tatry, Malá Fatra a další oblastní jako stvořené pro zimní sporty dělají ze Slovenska lyžařský ráj pro výletníky všech věkových kategorií. Neváhejte tedy oprášit lyže i běžky a vybrat si dovolenou.

Načítám nabídky...


Každý rok se s prvními sněhovými vločkami mění slovenské hory na splněný sen všech milovníků zimních sportů. Není se čemu divit - zasněžené vrcholy patří mezi oblíbené cíle lyžařů, běžkařů i snowboardistů. Pokud ani vy nechcete tuto zimu sedět doma, zbystřete - poradíme vám, kam vyrazit na nejlepší lyžařský pobyt na Slovensku.

Kam se vydat na lyžařský pobyt na Slovensku?

Za těmi nejlákavějšími službami pro lyžaře, vždy upravenými sjezdovkami, nejmodernějšími lanovkami a vleky míří milovníci zimních sportů hlavně do Nízkych Tater za středisky Jasná či Park Snow Donovaly. Zahanbit se ale nenechají ani sjezdovky v okolí Vysokých Tater, kde najdete také více jak 80 km upravovaných běžeckých tratí. Lyžařský pobyt v Tatrách si navíc můžete ozvláštnit relaxem ve vířivce nebo v sauně - mnoho zdejších hotelů totiž disponuje vlastním wellness centrem.

Pokud už ale máte nejvyšší hory Slovenska sježděné z každé strany, je načase vybrat si sjezdovky jiných vrchů. Skvělý lyžařský zážitek a vždy dostatek sněhu si užijete na Oravě ve Ski parku Kubínska hoľa. Za netradičními běžkařskými zážitky se vydejte do Slovenského ráje, kde potůčky a vodopády v zimě zamrzají a vytvářejí tak fascinující scenérie. Okolí slovenského ráje je navíc poseté množstvím menších ski areálů, kde se bezpečně vyřádíte i se svými dětmi.