Lyžování na Slovensku - pobyty

Nízké a Vysoké Tatry, Malá Fatra a další oblastní jako stvořené pro zimní sporty dělají ze Slovenska lyžařský ráj pro výletníky všech věkových kategorií. Neváhejte tedy oprášit lyže i běžky a vybrat si dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Náš pobyt jsme si náramně užili. Aplend Lake Resort nás nadchnul svou polohou, krásným interiérem i malebnými výhledy na zasněžené vrcholky Tater přímo z oken našeho apartmánu. Poloha hotelu zaručuje docházkovou vzdálenost jak k samotnému Štrbskému plesu, tak do centra obce. V těsné blízkosti hotelu se nachází i stanice zubačky, kterou jsme se svezli. Bonusem je taktéž blízkost sjezdovek a běžkařského areálu. S absencí restaurace přímo v hotelu jsme počítali a naplno jsme využili plně vybavenou kuchyňku.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Každý rok se s prvními sněhovými vločkami mění slovenské hory na splněný sen všech milovníků zimních sportů. Není se čemu divit - zasněžené vrcholy patří mezi oblíbené cíle lyžařů, běžkařů i snowboardistů. Pokud ani vy nechcete tuto zimu sedět doma, zbystřete - poradíme vám, kam vyrazit na nejlepší lyžařský pobyt na Slovensku.

Kam se vydat na lyžařský pobyt na Slovensku?

Za těmi nejlákavějšími službami pro lyžaře, vždy upravenými sjezdovkami, nejmodernějšími lanovkami a vleky míří milovníci zimních sportů hlavně do Nízkych Tater za středisky Jasná či Park Snow Donovaly. Zahanbit se ale nenechají ani sjezdovky v okolí Vysokých Tater, kde najdete také více jak 80 km upravovaných běžeckých tratí. Lyžařský pobyt v Tatrách si navíc můžete ozvláštnit relaxem ve vířivce nebo v sauně - mnoho zdejších hotelů totiž disponuje vlastním wellness centrem.

Pokud už ale máte nejvyšší hory Slovenska sježděné z každé strany, je načase vybrat si sjezdovky jiných vrchů. Skvělý lyžařský zážitek a vždy dostatek sněhu si užijete na Oravě ve Ski parku Kubínska hoľa. Za netradičními běžkařskými zážitky se vydejte do Slovenského ráje, kde potůčky a vodopády v zimě zamrzají a vytvářejí tak fascinující scenérie. Okolí slovenského ráje je navíc poseté množstvím menších ski areálů, kde se bezpečně vyřádíte i se svými dětmi.