Wellness pobyty v Tatrách

Sport a odpočinek se doplňují. Proto si k pobytu ve slovenských Tatrách dopřejte také vstup do wellness nebo si zajděte na masáže. Vaše tělo vám poděkuje, a pokud vyrážíte na dovolenou s partnerem, vyzkoušejte vířivku s výhledem na hory.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je prostě super. Za jasného počasí vidíte vrcholky Tater a je to kousek na lanovku na Štrbské Pleso. Po cestě domů jsme navštívili Liptovskou Maru a okolí, což jsme si moc užili. Personál hotelu je velmi ochotný! Pan provozní nás uvítal s tím, že si máme dát kávičku a on nám povypráví kam se vydat na výlety. Vyspali jsme se pohodlně a v klidu. Strava byla v pořádku. Rozhodně doporučuji zajet sem na více dní, protože jsme toho za víkend spoustu nestihli navštívit. Pobyt jsme si užili na maximum a vřele jej doporučujeme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Dovolená v Penzionu Strachan *** byla parádní. S nadšením jsme si užili stylový dřevěný pokoj s výhledem na hory, chutnou slovenskou kuchyni v podobě polopenze i relaxaci ve wellness s vířivkou a saunami. Já osobně oceňuji také masáž a místního maskota a mazla, bernského salašnického psa, který nás občas přišel pozdravit při večeři. Z výletů doporučuji digitální galerii Poliankovo a procházku kolem Štrbského plesa, i když v Tatrách je možností spousta úplně pro každého!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Do Tater míříme převážně za aktivním odpočinkem v podobě turistiky, cyklistiky a v zimě také za lyžováním. Po fyzicky náročném programu v horách ale vždy přijde vhod pořádné uvolnění pro tělo i mysl. Zarezervujte si pobyt, kde na vás bude v rámci balíčku čekat i odpočinek ve wellness a vychutnejte si Tatry naplno.

Jak vybrat dokonalý wellness pobyt v Tatrách?

Tatry na slovenské i polské straně jsou známé svými špičkovými hotely. Často v nich nechybí ani wellness centrum, kde se můžete oddávat oddychu ve vířivce nebo při masáži, anebo se ohřát v saunovém světě. Pokud má navíc wellness centrum i bazén s vodními atrakcemi, zabaví se v něm i děti. Nebojte se proto, že by se děti s vámi na wellness pobytu v horách nudili a vezměte je s sebou. Doma nemusí zůstávat ani váš čtyřnohý miláček - v mnoha podtatranských hotelích s radostí vítají hosty na pobyt s pejsky. Turistiku po tatranských stezkách si tak užijete skutečně s celou rodinou.

Návštěva wellness centra vám při pobytu v horách přijde vhod i tehdy, pokud sem míříte v létě. Uvolnění svalů v sauně se bude po túře hodit v každém ročním období. Pokud vás ale horká pára neláká, nechte se namasírovat vodními tryskami v relaxačním bazénu. V zimě se zase zahřejte ve vířivce například po lyžovačcena zasněžených kopcích.

Kam se vydat za wellness pobytem do Tater?

Slovenské nejvyšší hory i luxusní hotely objevíte jednoznačně ve Vysokých Tatrách. Vystoupit zde můžete na nejvyšší horu Slovenska Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.), ale i na o něco nižší Lomnický štít, kam se dá vyvézt lanovkou. Kromě nespočtu možností turistiky, fantastických lyžařských středisek a skvělých restaurací zde navštivte také Ski muzeum či aquapark Aquacity Poprad.

Turistiku si do sytosti užijete také v Nízkých Tatrách, kde vás v zimě zláká nejnavštěvovanější lyžařské středisko Jasná - Nízké Tatry. V létě si zde zase užijte výstup na Chopok s přechodem na sousední Ďumbier či návštěvu unikátních jeskyní Demänovské doliny.

O něco dále na východ Slovenska se vydejte do Belianských Tater, které jsou typické svými rozsáhlými loukami posetými vzácnými květinami. Navštívit zde musíte také Stezku korunami stromů - Bachledka nebo rozhlednu v Bachledově dolině.

Polské Tatry jsou známé jako nejvyšší hory v sousedním Polsku. Vychutnat si zde můžete moderní hotely a wellness centra, ale také jedinečnou horskou architekturu, návštěvu oblíbeného města Zakopané či výstup na polskou nejvyšší horu - Rysy (2 499 m n. m.).