Navštivte jedno z nejkrásnějších měst Evropy a dopřejte si komfortní ubytování v nově zrekonstruovaném Hotelu Nobilton ***. Na snídani načerpáte sílu a vydáte se poznávat Krakov. Můžete pěšky, hotel totiž sídlí v centru.

O ubytování

Hotel Nobilton *** nabízí pohodlné a klidné ubytování v malebném centru města Krakov, jehož historické jádro je na Seznamu UNESCO. K nejvýznamnějším krakovským pamětihodnostem je to z hotelu doslova pár kroků. Vydejte se na hrad Wawel (1 km), Hlavní náměstí (1 km) s radniční věží a kamennou tržnicí Sukiennice či do starobylé židovské čtvrti Kaziměř (2 km). V okolí najdete plno vynikajících restaurací, kaváren a čokoládoven. Velmi oblíbeným turistickým cílem je také zoologická zahrada (7 km). V prosinci se Hlavní náměstí promění v adventní městečko, kde se konají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů celé Evropy. Krakov je ideální výchozí bod pro výlet k dalším dvěma památkám UNESCO. Během svého pobytu nezapomeňte navštívit královské solné doly Wieliczka a Bochnia (16 km). Pro otrlejší povahy doporučujeme koncentrační tábor Osvětim (70 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním a moderně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno načerpáte dostatek sil při snídani, kterou si vyberete z menu.

Hotel Nobilton ***

Hotel Nobilton ***

Piłsudskiego 25 , Krakow
Polsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 50 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 50 Zł/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Wawel

WawelTip na výlet

Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Krakov
Krakov
ZOO Krakov
ZOO Krakov
Aquapark Krakov
Aquapark Krakov