Zimní dovolená

Vyjeďte si na parádní zimní dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou. Ať už dáváte přednost aktivní dovolené plné lyžování a běžkaření nebo lenošení ve wellness, z naší bohaté nabídky si určitě vyberete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Swing **** pro mě byl první, ale jistě ne poslední návštěvou Krakova. Můžeme pochválit čisté, vkusně zařízené a hlavně klimatizované pokoje, stejně jako celkově pěkné interiéry hotelu. Snídaně byly bohaté a pestré, z nabídky si pravděpodobně vybere každý. Hotel můžu doporučit jak párům, tak rodinám s dětmi, pro které bude sousedící aquapark opravdovým rájem na zemi. Pozitivem je také klidná lokalita a díky poměrně levným taxi službám i dobrá dostupnost do města.”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Zimní měsíce jsou ideálním obdobím pro oddávání se sportovním aktivitám, jako je lyžování, běžkování či snowboarding, ale i pro zpomalení a odpočinek po náročném roce. Pokud toužíte po troše sportovních zážitků střídaných s chvílemi relaxu ve wellness s rodinou nebo ve dvou, vydejte se na zimní dovolenou do oblíbených horských destinací.

Lyžování i termální prameny na jednom místě

Za lyžováním na prvotřídních sjezdovkách nemusíte cestovat daleko. Tatry, které jsou známé jako nejmenší velehory, jsou přímo poseté špičkovými lyžařskými středisky. Za nejlepší lyžovačkou se tak vydejte například do Ski areálu Tatranská Lomnice s nejdelší sjezdovkou na Slovensku, do Ski areálu Štrbské Pleso nebo do nejrozsáhlejšího areálu na Slovensku - Jasná - Nízké Tatry. V Polských Tatrách vás zase nadchne horské městečko Zakopané s přilehlým lyžařským střediskem.

V Rakousku vás pro změnu uchvátí majestátní Alpy, ale i nádherné svahy Korutan a Vysokých Taur. Svou krásou si vás podmaní i vrcholy u nás v Česku, kde mezi nejoblíbenější lyžařské i běžkařské lokality patří Beskydy, Jizerské hory a také známé Krkonoše. Probrázdili jste je na lyžích už všechny?

Po zábavě na zasněžených kopcích není nic lepšího, než si pořádně odpočinout. Zahřejte se v sauně nebo ve vířivce ve wellness centru, nebo zavítejte přímo do termálních lázní. Relax v horké minerální vodě má s výhledem na zasněžené kopce úplně jiné kouzlo. Ten nejlepší odpočinek uprostřed kopců zažijete například na Slovensku v Bešeňové nebo ve vyhlášeném rakouském městečku Bad Gastein.

Českou zimu zažijete i v oblíbených městech

Pokud vás ani vaši rodinu lyžování vůbec neláká, nemusíte v zimě zůstávat doma. Poznejte krásná města v Česku ze zcela jiné perspektivy. Úchvatné Karlovy Vary vás dostanou nejen odpočinkem v termální vodě, ale také svou lázeňskou architekturou a tematickým muzeem Vánoční dům. Hlavní město Praha zase každou zimu láká desítky tisíc návštěvníků na Vánoční trhy na hlavních náměstích.