Zimní dovolená

Vyjeďte si na parádní zimní dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou. Ať už dáváte přednost aktivní dovolené plné lyžování a běžkaření nebo lenošení ve wellness, z naší bohaté nabídky si určitě vyberete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Uchvátil nás prostorný pokoj, který byl vybaven vším, co jsme potřebovali. Skvěle jsme si odpočinuli v lázních, kde jsme většinu času strávili v léčivé vodě ve venkovních bazénech obklopených zelení. Strava v hotelu nám velmi chutnala, personál byl milý. Pobyt v Termal Hotelu Mesteri doporučuji všem generacím. Vydat se sem můžete za léčbou pohybového ústrojí, anebo se jen tak v chladnějším počasí prohřát v příjemně horké vodě.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Zimní měsíce jsou ideálním obdobím pro oddávání se sportovním aktivitám, jako je lyžování, běžkování či snowboarding, ale i pro zpomalení a odpočinek po náročném roce. Pokud toužíte po troše sportovních zážitků střídaných s chvílemi relaxu ve wellness s rodinou nebo ve dvou, vydejte se na zimní dovolenou do oblíbených horských destinací.

Lyžování i termální prameny na jednom místě

Za lyžováním na prvotřídních sjezdovkách nemusíte cestovat daleko. Tatry, které jsou známé jako nejmenší velehory, jsou přímo poseté špičkovými lyžařskými středisky. Za nejlepší lyžovačkou se tak vydejte například do Ski areálu Tatranská Lomnice s nejdelší sjezdovkou na Slovensku, do Ski areálu Štrbské Pleso nebo do nejrozsáhlejšího areálu na Slovensku - Jasná - Nízké Tatry. V Polských Tatrách vás zase nadchne horské městečko Zakopané s přilehlým lyžařským střediskem.

V Rakousku vás pro změnu uchvátí majestátní Alpy, ale i nádherné svahy Korutan a Vysokých Taur. Svou krásou si vás podmaní i vrcholy u nás v Česku, kde mezi nejoblíbenější lyžařské i běžkařské lokality patří Beskydy, Jizerské hory a také známé Krkonoše. Probrázdili jste je na lyžích už všechny?

Po zábavě na zasněžených kopcích není nic lepšího, než si pořádně odpočinout. Zahřejte se v sauně nebo ve vířivce ve wellness centru, nebo zavítejte přímo do termálních lázní. Relax v horké minerální vodě má s výhledem na zasněžené kopce úplně jiné kouzlo. Ten nejlepší odpočinek uprostřed kopců zažijete například na Slovensku v Bešeňové nebo ve vyhlášeném rakouském městečku Bad Gastein.

Českou zimu zažijete i v oblíbených městech

Pokud vás ani vaši rodinu lyžování vůbec neláká, nemusíte v zimě zůstávat doma. Poznejte krásná města v Česku ze zcela jiné perspektivy. Úchvatné Karlovy Vary vás dostanou nejen odpočinkem v termální vodě, ale také svou lázeňskou architekturou a tematickým muzeem Vánoční dům. Hlavní město Praha zase každou zimu láká desítky tisíc návštěvníků na Vánoční trhy na hlavních náměstích.