Silvestrovské pobyty

Splňte si novoroční cestovatelské předsevzetí s předstihem. Ohňostroj a šampaňské si nejlépe vychutnáte na jednom z našich silvestrovských pobytů. Konec roku a začátek nového můžete oslavit ve dvou, s rodinou nebo partou přátel.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Rustikal *** nás srdečně přivítal na jižní Moravě, která je vyhlášená svou přátelskou a veselou atmosférou. Skutečně tomu tak je a personál i prostory hotelu tento dojem jen umocnily. Kvalitně se tu najíte, vyspíte a zajímavé vyžití v okolí nemá konce. Výborné čerstvé potraviny a nápoje jsou samozřejmostí. Součástí hotelu je i bowling a pivovar, takže není určený jen pro vinařské zájezdy, najde se tu zkrátka něco pro každého.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Nudných silvestrovských večerů u televize a postávání v klubech už bylo dost - je načase vyrazit za netradičním zážitkem! Užijte si sklenku šampaňského a velkolepý ohňostroj nad městy v okolních zemích. Anebo dáte přednost půlnoční zábavě na svahu, tombole nebo odpočítávání posledních sekund starého roku ve vířivce? Vyberte si silvestrovský pobyt podle vašich představ, v naší nabídce ho určitě objevíte.

Kde prožijete ty nejlepší silvestrovské oslavy?

Konec prosince je často spojený s tuhou zimou, tak proč si ji neužít? Vyrazte s celou rodinou nebo s partou kamarádů na hory a dopřejte si vytouženou lyžovačku. Mnoho horských vesniček v Rakousku, Německu ale i u nás v Česku pořádá pestrý program na rozloučení se starým rokem. Kromě lyžování a snowboardingu až do pozdního večera si tak užijete také tanec přímo na svahu, občerstvení a o půlnoci ohňostroj. Před zimou utečte do wellness, které v některých hotelech nechybí.

Pokud zimním sportům zrovna neholdujete, nemusíte na Silvestra zůstávat doma. Zabalte si svoje nejtřpytivější šaty, vysoké podpatky a hlavně dobrou náladu - vyráží se do města! Konec roku oslavuje každé velkoměsto po svém, na náměstích se tak můžete těšit na živá vystoupení, koncerty a taneční zábavy přímo mezi památkami. Zlákat vás může blízký Krakov, Praha ale i Bratislava. Bohatý program často pořádají i samotné hotely. Pokud se vám tedy nechce jít ven do zimy, vychutnejte si kultivovanou zábavu při slavnostní večeři se šampaňským přímo na ubytování.