Black Travelday je nový Black Friday

Přepadají vás černé myšlenky, že jste si letos neužili pořádnou dovolenou? Máme pro vás něco, co vás rozveselí! Po roce opět startuje náš Black Travelday, během kterého můžete se slevou ulovit třeba první vánoční dárky pro vaše blízké nebo si vybrat zaslouženou dovolenou – jen tak sami pro sebe. V naší Black Friday nabídce najdete ty nejoblíbenější pobyty našich zákazníků a také balíčky s parádní slevou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Black Friday je americký fenomén, který každoročně přitahuje pozornost nás všech. A nevyhnul se ani Travelkingu! Koná se každý rok, vždy následující den po americkém svátku Díkuvzdání, tedy obvykle poslední pátek v listopadu. Pojďte prozkoumat ty nejlepší cestovatelské nabídky, které vám nemůžou uniknout. A i tady platí snad více než kdekoliv jinde – kdo dřív přijde, ten dřív bere. Tedy, cestuje.

První vánoční dárky za nepřekonatelné ceny

Během Black Friday si můžete vybrat z desítek atraktivních nabídek na různé druhy pobytů. Nezáleží, jestli hledáte letní dovolenou v Chorvatsku, nebo krátký výlet už příští víkend. Nezáleží, jestli hledáte dovolenou pro celou rodinu, nebo vynikající dárek pro vaše rodiče. Naše Black Friday akce mají vše.

Využijte možnosti skvělých slev na exkluzivní pobyty a užívejte si tak plodů vašeho listopadového nakupování klidně ještě rok po tom. Plno pobytů má dlouhou platnost!