Dovolená o vánočních prázdninách

Vánoce už klepou na dveře a vy už netrpělivě vyhlížíte dovolenou? Využijte vánočních svátků a vyberte si vysněné ubytování, ve kterém si závěr roku užijete naplno. Ať už vyrazíte kamkoliv, pobyt o vánočních prázdninách vám přinese tu pravou sváteční pohodu. Tak kde přivítáte Ježíška?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Závěr roku se nese ve znamení tradic a společných chvil s těmi nejbližšími. Volné dny můžete hravě proměnit v parádní dovolenou. Je jen na vás, jestli vánoční prázdniny využijete k lyžovačce nebo příjemnému relaxu. Vyberte si z pestré nabídky pobytů v Česku i zahraničí a užijte si zimu naplno.

Kam vyrazit o vánočních prázdninách?

Zimní či vánoční prázdniny trvají až 11 dní a jsou perfektní příležitostí k dovolené pro celou rodinu. Pokud patříte mezi nadšené sportovce, sbalte si lyže a vydejte se vstříc zasněženým svahům. V Česku se za kvalitními sjezdovkami vypravte do moderních skiareálů v Krkonoších, Jeseníkách nebo Beskydech.

Ze zahraničních lokalit láká lyžaře a snowboardisty hornaté Rakousko, kde si perfektně zalyžujete v Alpách nebo Korutanech. Dlouhé sjezdovky, nejmodernější vybavení skiareálů a turistické zázemí se vším všudy – lepší podmínky pro zimní útěk z města byste hledali jen těžko.

Sportovní vyžití doporučujeme spojit s wellness pobyty, abyste si po návratu z celodenního lyžování měli kde odpočinout. V naší nabídce najdete ubytování, kde si dopřejete jedinečný relax ve vířivce, sauně nebo krytém bazénu, kde si zaplavete i přes nepřízeň počasí.