Vánoční dovolená

Prožijte letos Vánoce trochu netradičně a hlavně bez starostí. Vyberte si jeden z pobytů během Vánoc a vánočních svátků, užijte si vánoční atmosféra jiných měst a ochutnejte dosud nepoznané druhy cukroví. Možná na vás bude pod hotelovým stromeček čekat i dárek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým


Nadělte si letos pod stromeček skutečnou pohodu a vydejte se na vánoční pobyt. Hotelový personál se postará o štědrovečerní večeři, úklid i výzdobu, zatímco vy si budete nerušeně užívat sváteční atmosféru a blízkost své rodiny.

Nefalšovanou vánoční atmosférou vás nadchnou metropole

Velkoměsta po celé Evropě se každý rok v prosinci rozzáří tisíci světel vánočních trhů. Nenechte si je letos ujít a vydejte se na pobyt do jednoho z okolních historických měst. Ty nejkrásnější vánoční trhy se každoročně konají v polském Krakově, kde si kromě popíjení punče můžete užít i návštěvu hradu Wawel blízko centra města. Další vyhlášené vánoční trhy lákají návštěvníky do Budapešti a do kouzelné Vídně. U nás vás okouzlí vánoční trhy v Praze, kde si nenechte ujít stavění vánočního stromku ani nákup originálních dárků pro vaše nejbližší.

Volné dny vás zlákají na lyžařskou dovolenou

Pokud se už nemůžete dočkat prvního sněhu této zimy, vydejte se na vánoční pobyt do hor. A nezapomeňte si s sebou vzít i lyže! Zasněžené kopce přece nejvíce lákají upravenými sjezdovkami, které si můžete dosyta vychutnat i během svátků. Vypravte se tedy na pobyt blízko lyžařského střediska, například do Krkonoš či do Beskyd. Skvělou lyžovačku si užijete i v Nízkých Tatrách nebo na sjezdovkách v Rakousku.