Vánoční dovolená

Prožijte letos Vánoce trochu netradičně a hlavně bez starostí. Vyberte si jeden z pobytů během Vánoc a vánočních svátků, užijte si vánoční atmosféra jiných měst a ochutnejte dosud nepoznané druhy cukroví. Možná na vás bude pod hotelovým stromeček čekat i dárek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili od začátku do konce. Využili jsme ho k odpočinku a poznávání okolí. Hotel se nachází na kopci, takže nabízí pěkný výhled a je snadno dostupný autem i pěšky z nádraží. Pokoj byl moderní, polopenze chutná a dostačující. Z procedur jsme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitou koupel. Personál balnea byl profesionální a nápomocný, což platí i o recepční, která nám poskytla užitečné tipy na atrakce v okolí. Právě díky nim byl náš pobyt skvělý, za což děkujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Nadělte si letos pod stromeček skutečnou pohodu a vydejte se na vánoční pobyt. Hotelový personál se postará o štědrovečerní večeři, úklid i výzdobu, zatímco vy si budete nerušeně užívat sváteční atmosféru a blízkost své rodiny.

Nefalšovanou vánoční atmosférou vás nadchnou metropole

Velkoměsta po celé Evropě se každý rok v prosinci rozzáří tisíci světel vánočních trhů. Nenechte si je letos ujít a vydejte se na pobyt do jednoho z okolních historických měst. Ty nejkrásnější vánoční trhy se každoročně konají v polském Krakově, kde si kromě popíjení punče můžete užít i návštěvu hradu Wawel blízko centra města. Další vyhlášené vánoční trhy lákají návštěvníky do Budapešti a do kouzelné Vídně. U nás vás okouzlí vánoční trhy v Praze, kde si nenechte ujít stavění vánočního stromku ani nákup originálních dárků pro vaše nejbližší.

Volné dny vás zlákají na lyžařskou dovolenou

Pokud se už nemůžete dočkat prvního sněhu této zimy, vydejte se na vánoční pobyt do hor. A nezapomeňte si s sebou vzít i lyže! Zasněžené kopce přece nejvíce lákají upravenými sjezdovkami, které si můžete dosyta vychutnat i během svátků. Vypravte se tedy na pobyt blízko lyžařského střediska, například do Krkonoš či do Beskyd. Skvělou lyžovačku si užijete i v Nízkých Tatrách nebo na sjezdovkách v Rakousku.