Pobyt v rodinném Hotelu Amstel **** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si lahodnou polopenzi a nespočet dalších výhod v hotelu přímo u Dunaje. Do termálních lázní Rába Quelle to navíc budete mít jen 450 metrů.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel Amstel leží v klidné části Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálem, mají zde vynikající kuchyni a ten pocit, když jsem si vychutnával pivo na slunečné terase na břehu Dunaje, tak ten byl k nezaplacení.”

Peter Kóša - Spolumajitel Travelkingu
Osobně ověřeno v: Červnu 2017

O ubytování

Hotel Amstel **** se nachází uprostřed velkého zeleného parku na břehu řeky Mošonského Dunaje, jen pár kroků od historického centra města Győr. Vyhlášené termální lázně Rába Quelle s panoramatickým výhledem na město leží jen 500 m od hotelu. Lázně prošly nedávno rozsáhlou rekonstrukcí, díky tomu jde o jeden z nejmodernějších vodních parků v Evropě.

Město je plné barokních památek, které určitě stojí za to vidět, například Opatský dům (1,2 km) z 18. století nebo krásné náměstí Bécsi kapu tér (1 km). Vyrazte i do Zoo Xantus János (4,3 km) nebo na vyhlášené farmářské trhy. Výlet si udělejte k blízkému Pannonhalmskému arciopatství (25 km), které je na Seznamu dědictví UNESCO, je jednou z nejstarších maďarských památek a okouzlí vás zahradou s mnoha druhy vzácných květin.

Nádhernou přírodu můžete obdivovat i v chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km), kterou prozkoumáte při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla. Čeká zde na vás i spousta zábavy, třeba v dobrodružném parku Szigetköz (35,7 km) s bohatou sítí lanových drah, různorodými překážkami a dalšími atrakcemi, nebo v oboře Dodo (30,5 km), kde uvidíte divoká prasata, jeleny, daňky i muflony.

Kde budete spát?

Ubytujete se v jednom z 22 útulných, moderně vybavených dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou klimatizované a každý má vlastní koupelnu. Kromě komfortní dvoulůžkové postele najdete v pokoji také televizi, telefon, malou chladničku a stolek s posezením.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace Amstel Hattyú patří k nejoblíbenějším podnikům ve městě. Těšit se můžete na tradiční maďarské pokrmy i mezinárodní kuchyni v moderním provedení. Důraz je kladen zejména na sezónnost, vysokou kvalitu a čerstvost surovin, v jídelníčku se odráží také nejnovější gastronomické trendy.

Panzió Amstel ***

Panzió Amstel ***

Töltésszer u. 18 , Győr
Maďarsko

+36 96 518 423

info@amstelhattyu.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
50 m
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Lázně Rába Quelle

Lázně Rába QuelleTip na výlet

Termální a zážitkové lázně Rába Quelle patří k těm nejoblíbenějším v celém Maďarsku. Z hloubky 2 000 m zde tryská léčivá voda o teplotě 37 - 63 °C a je vhodná pro všechny, kteří trpí nemocemi kostí a kloubů, případně mají problémy se svaly. Příznivě ovlivňuje potíže s trávením a účinná je i v případě snížené funkce štítné žlázy.

V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů:

  • Zážitkový bazén ve tvaru válce
  • Zážitkový venkovní velký bazén s 68 metrů dlouhým tobogánem a jeskyní
  • Zážitkový venkovní relaxační bazén
  • Zážitkový bazén s vodním barem
  • Zážitkový bazén s vodopádem, gejzíry a masáží vleže
  • Velký termální bazén pro vodní masáž vleže s tryskami masírující záda
  • Termální bazén se šachovnicí, který léčí a uklidňuje
  • Termální bazén s hvězdami s atmosférou klidné noci

Nechybí zde ani saunový svět, jehož součástí je finská sauna, venkovní bazének, parní kabina, perličková lázeň, frigidárium a 2 infrakabiny, vyhřívaná kamenná lavice, aromaterapeutická sauna, solná kabina, masážní křeslo a vířivka.

Lázně jsou otevřeny celoročně, od pondělí do neděle v časech 09:30 – 18:00 hod. Kdybyste chtěli navštívit lázně i v další dny svého pobytu, celodenní vstup vyjde dospělou osobu na 9 700 HUF (cca 610 Kč) a dítě do 18 let na 7 300 HUF (cca 460 Kč).

Více informací
Město Györ
Město Györ
Xantus János ZOO
Xantus János ZOO
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie