Ubytujte se v Apartmánech Margaréta v lázeňském městě Bogács, a to jen 500 m od místních termálních lázní. Do těch budete mít mimochodem každý den vstup zdarma a užijete si tu 11 bazénů v letní sezóně a 6 bazénů v mimosezóně. V ceně balíčku je také polopenze, vstup do wellness s vířivkou a saunami, pro děti zase dětské hřiště.

O ubytování

Apartmány Margaréta se nachází v malebném městečku Bogács na úpatí Bukových hor. Termální lázně (500 m) jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Příjemnou procházkou kolem nádherného gotického kostela dojdete k rozhledně Millenniumi (1 km) či k vodní nádrži (2 km), která je doslova rájem pro rybáře. Oblíbeným cílem turistů je také zámek De La Motte v blízkém Noszvaj (7 km). Za historickými památkami se vydejte do Egeru (18 km), kde najdete například minaret, hvězdárnu a nádherné barokní paláce. Vyhlášená vína z egerské oblasti ochutnáte skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji. V každém pokoji je k dispozici klimatizace, LCD televize, lednice, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si ráno vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu. Těšit se můžete i na bufetové večeře. Na výběr budete mít několik druhů polévek, hlavních jídel, příloh, druhů nakládané zeleniny či dezertů. V letní sezóně je navíc v provozu terasa s grilem.

Kde budete relaxovat?

O váš dokonalý odpočinek se postará wellness s finskou a infra saunou, vířivkou a klidovou zónou. Den si můžete zpříjemnit také masáží.

Cestujete s dětmi?

V rozlehlé zahradě je pro děti připraveno velké hřiště s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a dalšími atrakcemi.

Něco navíc

Užijte si sportování na hřišti s pískem. Zahrajte si volejbal či badminton?

Margaréta Apartman & Hotel

Margaréta Apartman & Hotel

Széchenyi utca 23. , Bogács, Hungary
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 1 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
15 km
Vzdálenost od lázní
0,5 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Termální lázně Bogács

Termální lázně BogácsTip na výlet

Termální lázně v maďarském městě Bogács slibují kromě skvělé zábavy i relax v léčivé vodě. Místní pramen obsahuje vápník, hořčík a další tělu prospěšné látky, které pomáhají při revmatických potížích, problémech s klouby nebo v boji proti gynekologickým či kožním onemocněním. V celoročně otevřených lázních na sebe můžete nechat působit vodu ve 4 termálních bazénech s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letní sezóně se můžete těšit až na 9 bazénů - 6 termálních, jeden plavecký a dva dětské s atrakcemi i pro ty nejmenší. Děti obzvlášť potěší tobogány a skluzavky. Mezi ty nejoblíbenější patří 20 m dlouhý tobogán "Spacehole" s trychtýřovým zakončením či "Wawe slide" - oboustranná skluzavka, po které se budete klouzat tam a zase zpátky až do výšky 9 metrů.

Více informací
Město Eger
Město Eger
Lázně Eger
Lázně Eger
Údolí krásných žen
Údolí krásných žen