Pobyt plný odpočinku kdykoli během roku zažijete v maďarském lázeňském městečku Bük s ubytováním v krásném bavorském Penzionu Bajor, který leží jen 5 minut od populárních lázní Bükfürdo. V ceně máte také snídaně formou bufetu, privátní saunu, neomezené využití venkovního bazénu a půjčení kol.

O ubytování

Penzion Bajor v elegantním bavorském stylu se nachází v klidné části městečka Bük, pouze 3 km od druhých největší maďarských termálních lázní Bükfürdő. O zábavu budete mít během vašeho pobytu rozhodně postaráno. Přímo v Büku se nachází vyhlášené golfové hřiště s 18 jamkami (3 km), zábavní park Napsugár (2 km) či lezecké centrum Křišťálová věž (1,5 km). Navštívit můžete také historické město Kőszeg (20 km) s hradem. Okolní kopce nabízí ojedinělou příležitost k zajímavým výletům na mnoha cyklotrasách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném LCD televizí, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Milovníci výborné maďarské kuchyně ocení v hotelové restauraci širokou nabídku jídel a nápojů s českým jídelním lístkem. Ráno si vychutnáte snídani ve formě bohatého bufetu. Dále je možné vybírat pokrmy à la carte. V letní sezóně se zde pořádají večery s živou hudbou a grilováním.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dnu si odpočinete v hotelovém wellness s vířivkou a infra saunou. Na zahradě je také venkovní bazén. K dokonalému relaxu si můžete dopřát masáž.

Cestujete s dětmi?

Na zahradě penzionu je dětské hřiště, na kterém si malí hosté užijí spoustu zábavy.

Bajor Panzió Bük

Bajor Panzió Bük

Gyurácz u. 6/a , Bük
Maďarsko

+ 36 94 358 324

info@bajorpanzio.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 2 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
3 km

Tipy na výlet

Lázně Bükfürdo

Lázně BükfürdoTip na výlet

Maďarské lázně Bükfürdo se nachází poblíž města Bük u hranic s Rakouskem a patří k celosvětově známým lázním. Přestože jsou to jedny z nejmladších maďarských lázní, jsou zároveň i druhé největší v Maďarsku. Areál lázní se rozprostírá na 14 hektarech a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m². V bazénech vás bude léčit termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět či prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat.

Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo?

  • Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi.
  • Saunový svět s tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i jedinečné saunové seance
  • Medical wellness se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku
  • BISTRO 1, vlastní lázeňskou restauraci s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků
  • Ubytování v blízkých hotelích

V těchto lázních vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě nemocí trávicího traktu (žaludek, játra), gynekologických či metabolických onemocnění (cukrovka, dna, obezita), poruch pohybového ústrojí (klouby, páteř), močového ústrojí a dalších.

Více informací
Město Bük
Město Bük
Lázně Sárvár
Lázně Sárvár
Město Sárvár
Město Sárvár