Pobyty v termálních lázních Malé Bielice

Vyrazte za relaxací v léčivé vodě z termálního minerálního pramene i odpočinkovou turistikou do Malých Bielic. V této klidné části Partyzánského na Slovensku najdete termální lázně, parádní ubytování, gurmánské zážitky i zajímavé možnosti výletů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým


Máte chuť na pořádný odpočinek v termálech, ale rušná lázeňská města jako Karlovy Vary či Piešťany vás nelákají? Vydejte se za klidem a relaxací do Malých Bielic na úpatí CHKO Ponitrie na Slovensku a užijte si chvíle v bazénech s léčivou termální vodou, wellness i turistiku za blízkými přírodními krásami.

Co všechno zažijete v Malých Bielicích?

Lázeňské Malé Bielice jsou klidnou okrajovou částí města Partizánske na Slovensku. Nejbližšími cíli výletů vám budou města Bojnice (30 km) známá hlavně díky pohádkovému zámku, a také Trenčín a Piešťany vzdálené přibližně 50 km. Díky krásné přírodě CHKO Ponitrie rozprostírající se v okolí Partyzánského a také díky parádním termálům se vám městečko nejspíš ani nebude chtít opouštět.

Největším lákadlem Malých Bielic jsou jednoznačně termální lázně, se kterými je přímo propojen i prvotřídní hotel. Na milovníky pořádného relaxu zde čeká wellness centrum s tureckými lázněmi a také saunový svět. Samozřejmostí jsou dva relaxační vnitřní bazény s léčivou vodou, která má příznivý vliv na pohybové ústrojí, nervovou soustavu a hodí se také na regeneraci organismu. Lázeňské prostory jsou zde doplněny o plovárnu a aquapark se 4 venkovními bazény. V letních měsících se můžete vyřádit s celou rodinou na skluzavkách a tobogánech. Lázeňsko-relaxační komplex doplňuje promenáda procházející příjemným parkem.