Pobyty v termálních lázních Malé Bielice

Vyrazte za relaxací v léčivé vodě z termálního minerálního pramene i odpočinkovou turistikou do Malých Bielic. V této klidné části Partyzánského na Slovensku najdete termální lázně, parádní ubytování, gurmánské zážitky i zajímavé možnosti výletů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Máte chuť na pořádný odpočinek v termálech, ale rušná lázeňská města jako Karlovy Vary či Piešťany vás nelákají? Vydejte se za klidem a relaxací do Malých Bielic na úpatí CHKO Ponitrie na Slovensku a užijte si chvíle v bazénech s léčivou termální vodou, wellness i turistiku za blízkými přírodními krásami.

Co všechno zažijete v Malých Bielicích?

Lázeňské Malé Bielice jsou klidnou okrajovou částí města Partizánske na Slovensku. Nejbližšími cíli výletů vám budou města Bojnice (30 km) známá hlavně díky pohádkovému zámku, a také Trenčín a Piešťany vzdálené přibližně 50 km. Díky krásné přírodě CHKO Ponitrie rozprostírající se v okolí Partyzánského a také díky parádním termálům se vám městečko nejspíš ani nebude chtít opouštět.

Největším lákadlem Malých Bielic jsou jednoznačně termální lázně, se kterými je přímo propojen i prvotřídní hotel. Na milovníky pořádného relaxu zde čeká wellness centrum s tureckými lázněmi a také saunový svět. Samozřejmostí jsou dva relaxační vnitřní bazény s léčivou vodou, která má příznivý vliv na pohybové ústrojí, nervovou soustavu a hodí se také na regeneraci organismu. Lázeňské prostory jsou zde doplněny o plovárnu a aquapark se 4 venkovními bazény. V letních měsících se můžete vyřádit s celou rodinou na skluzavkách a tobogánech. Lázeňsko-relaxační komplex doplňuje promenáda procházející příjemným parkem.