Užijte si dovolenou ve velkém stylu v Hotelu Diana ***. Ten najdete přímo v centru Nového města nad Váhom, a budete tak jen pár kroků od všech historických památek. Zajímavé atrakce najdete i v okolí, vyrazit můžete třeba do lázeňského města Piešťany. Do minulosti vás nakonec přenese také interiér hotelu laděný do krásného dobového stylu.

O ubytování

Hotel Diana *** se nachází v centru malebného slovenského města Nové město nad Váhom. Pobyt plný pohody zažijete jen 15 km od hranic s Českem.

Z města plného zeleně to budete mít jen kousek k atraktivním výletním cílům. Po nové cyklostezce se snadno dostanete do nedalekého lázeňského města Piešťany (26 km) nebo opačným směrem do krásného historického Trenčína (25 km), jemuž dominuje impozantní hrad. Za vidění stojí také zřícenina hradu Beckov (8,5 km), Čachtický hrad (10 km) nebo poutní místo Skalka u Trenčína (30 km) s kostelem a zříceninou starého kláštera. Za krásami přírody se vydejte na území nedaleké CHKO Malé Karpaty, která je bohatá na krasové oblasti i hrady.

Během léta se můžete osvěžit na nedalekém přírodním koupališti Zelená voda (3,5 km). V zimě je zase možné zpestřit si pobyt lyžováním ve ski areálech Veľká Javorina (10 km) a Kálnica (8 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou (30 m²). Součástí vybavení je televize, WiFi připojení a telefon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové jídelně se podává vynikající polopenze. Ráno si pochutnáte na bufetové snídani a večer zase na servírované večeři s možností výběru ze 6 jídel. Vynikající kávu nebo jiný oblíbený nápoj si můžete dát v Ivana baru.

Hotel Diana ***

Hotel Diana ***

Hviezdoslavova 19 , Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
zdarma na parkovišti nebo 10 €/noc v hotelové garáži
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od jezera
3,5 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Lázně Piešťany

Lázně PiešťanyTip na výlet

Staletími ověřené lázně v Piešťanech jsou dnes známé po celém světě. Jejich minerální termální voda s unikátním sirným léčivým bahnem tvoří jednu z blahodárných složek procedur. Velice účinné jsou také pokrokové metody léčby revmatismu, pohybového aparátu a nervového systému pomocí procedur. Lázně navíc leží v tiché oblasti na řece Váh, která je jako stvořená pro relaxaci a načerpání nové energie do života.

Jaké procedury si v Piešťanech užijete?

  • bahenní zábaly – pomáhají při zmenšení otoků kloubů, snižuje napětí svalů a zlepšuje také výživu chrupavek, pojivových tkání i meziobratlových plotének,
  • balneoterapii – blahodárné koupele v termální vodě,
  • bahniště – bazénová lázeň s tradičním sirným bahnem z Piešťan na dně, kde je nejlepší se procházet, stát anebo jen tak sedět a užívat si pohodu,
  • zrcadliště – bazénová lázeň v termální sirné vodě, kde budete ponořeni až po ramena,
  • plynová suchá uhličitá koupel, vodní střiky, uhličitá vanová lázeň, magnetoterapie a mnohé další
Více informací
Trenčín
Trenčín
Hrad Beckov
Hrad Beckov
Slovenské sklářské muzeum
Slovenské sklářské muzeum