Pobyty na Slovensku pro dva

Rádi byste se s partnerem, kamarádem nebo členem rodiny vydali do zahraničí, ale nechce se vám cestovat příliš daleko? Pak je pro vás skvělou volbou dovolená pro dva na Slovensku. Vysoké horské štíty, průzračná plesa a odpočinek v termálních lázních už na vás čekají!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým


Pobyt plný odpočinku i zážitků si nejlépe užijete ve dvou s člověkem, na kterém vám záleží. Vyražte na Slovensko třeba na dámskou jízdu s nejlepší kamarádkou, na túru do hor s rodinkou nebo na romantický pobyt se svou polovičkou. Těšit se můžete na výlety, pestré vyžití i odpočinek v termálech a wellness centrech.

Prožijte nezapomenutelný pobyt ve dvou na Slovensku

Slovensko je ideální zemí pro dovolenou v každém ročním období. V letních měsících se zde můžete těšit na dostatek slunečných dnů, osvěžující zmrzlinu i perfektně vychlazené koktejly. K vodním radovánkám přitom lákají koupaliště, termály a aquaparky. Nezapomeňte si proto s sebou vzít i plavky a vyražte na letní dovolenou například do Podhájské, do lázní Patince nebo na Liptov s aquaparky Tatralandia a Bešeňová.

V zimě se zase můžete těšit na perfektně upravené sjezdovky všech obtížností. Ty najdete nejen v oblíbených Vysokých Tatrách, ale také v Nízkých Tatrách s největším lyžařským střediskem na Slovensku či na svazích Oravy. Po celodenním lyžování a užívání si sněhové nadílky svým svalům a mysli dopřejte pořádný odpočinek ve wellness centru přímo ve vašem hotelu a zarelaxujte si v sauně nebo ve vířivce s výhledem na hory.