Pobyty na Slovensku pro dva

Rádi byste se s partnerem, kamarádem nebo členem rodiny vydali do zahraničí, ale nechce se vám cestovat příliš daleko? Pak je pro vás skvělou volbou dovolená pro dva na Slovensku. Vysoké horské štíty, průzračná plesa a odpočinek v termálních lázních už na vás čekají!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory


Pobyt plný odpočinku i zážitků si nejlépe užijete ve dvou s člověkem, na kterém vám záleží. Vyražte na Slovensko třeba na dámskou jízdu s nejlepší kamarádkou, na túru do hor s rodinkou nebo na romantický pobyt se svou polovičkou. Těšit se můžete na výlety, pestré vyžití i odpočinek v termálech a wellness centrech.

Prožijte nezapomenutelný pobyt ve dvou na Slovensku

Slovensko je ideální zemí pro dovolenou v každém ročním období. V letních měsících se zde můžete těšit na dostatek slunečných dnů, osvěžující zmrzlinu i perfektně vychlazené koktejly. K vodním radovánkám přitom lákají koupaliště, termály a aquaparky. Nezapomeňte si proto s sebou vzít i plavky a vyražte na letní dovolenou například do Podhájské, do lázní Patince nebo na Liptov s aquaparky Tatralandia a Bešeňová.

V zimě se zase můžete těšit na perfektně upravené sjezdovky všech obtížností. Ty najdete nejen v oblíbených Vysokých Tatrách, ale také v Nízkých Tatrách s největším lyžařským střediskem na Slovensku či na svazích Oravy. Po celodenním lyžování a užívání si sněhové nadílky svým svalům a mysli dopřejte pořádný odpočinek ve wellness centru přímo ve vašem hotelu a zarelaxujte si v sauně nebo ve vířivce s výhledem na hory.