Dovolená ve slovenských lázních

Léčivé benefity termálních lázní si naplno užijete díky pobytům v Podhájske, Piešťanech, Bojnicích, Velkém Mederu a dalších lokalitách blízkého Slovenska. Za skvělé ceny se těšte na skvělý servis a jedinečné zážitky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým


Slovensko - to nejsou jen majestátní hory, do nebe sahající vyhlídky a znamenitá kuchyně. Navštívit zde můžete také množství parádních lázní a termálních koupališť stojících na pramenech s léčivou vodou. Podlehněte krásné architektuře lázeňských měst a nechte se zlákat k pobytu na Slovensku plném ozdravných procedur.

Jak si vybrat tu nejlepší dovolenou ve slovenských lázních?

Pobyt v lázních se jednoznačně pojí s prvotřídními službami, blahodárnými procedurami a skvělou stravou. Pokud si k tomu všemu přejete ještě něco navíc, vyberte si dovolenou z kategorie luxusních pobytů a nechte se hýčkat jako filmová hvězda. Pobyt se svojí polovičkou si zase nechte zpříjemnit procedurami jen pro vás dva a dopřejte si romantický pobyt ve slovenských lázních.

Pokud patříte mezi rekreanty, kteří si již užívají bezstarostný důchod, jistě oceníte pohodlné ubytování blízko lázní, stravu splňující i specifické požadavky a léčebné procedury. To vše zajistí lázeňské pobyty pro seniory, které si rozhodně užijete.

Kam na nejlepší pobyt v lázních na Slovensku?

Lázeňské pobyty pro dva si užijete v různých slovenských městech, která jsou proslavena termální vodou. Procházky lázeňským městem i odpočinek v netradičních tureckých lázních Hammam vás čeká v v Trenčianských Teplicích. Ty nejmodernější prostory i procedury si zase užijete v Nimnici. Milovníci výletů na krásná místa by neměli minout Dudince či Piešťany, známé pro své architektonické i přírodní památky. A kam za odpočinkem ve venkovních bazénech? Jednoznačně do Podhájské, které se pyšní termální vodou přirovnávanou k vodě z Mrtvého moře.