Dovolená ve slovenských lázních

Léčivé benefity termálních lázní si naplno užijete díky pobytům v Podhájske, Piešťanech, Bojnicích, Velkém Mederu a dalších lokalitách blízkého Slovenska. Za skvělé ceny se těšte na skvělý servis a jedinečné zážitky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“Quatro je naším partnerem v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojených zákazníků. I já sám jsem tam byl už několikrát. Quatro je pro mě jistota - vždy čisté, cenově dostupné ubytování s milým personálem. A díky tomu, že jde o více penzionů, vždycky najdete nějaké volné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Slovensko - to nejsou jen majestátní hory, do nebe sahající vyhlídky a znamenitá kuchyně. Navštívit zde můžete také množství parádních lázní a termálních koupališť stojících na pramenech s léčivou vodou. Podlehněte krásné architektuře lázeňských měst a nechte se zlákat k pobytu na Slovensku plném ozdravných procedur.

Jak si vybrat tu nejlepší dovolenou ve slovenských lázních?

Pobyt v lázních se jednoznačně pojí s prvotřídními službami, blahodárnými procedurami a skvělou stravou. Pokud si k tomu všemu přejete ještě něco navíc, vyberte si dovolenou z kategorie luxusních pobytůa nechte se hýčkat jako filmová hvězda. Pobyt se svojí polovičkou si zase nechte zpříjemnit procedurami jen pro vás dva a dopřejte si romantický pobyt ve slovenských lázních.

Pokud patříte mezi rekreanty, kteří si již užívají bezstarostný důchod, jistě oceníte pohodlné ubytování blízko lázní, stravu splňující i specifické požadavky a léčebné procedury. To vše zajistí lázeňské pobyty pro seniory, které si rozhodně užijete.

Kam na nejlepší pobyt v lázních na Slovensku?

Lázeňské pobyty pro dva si užijete v různých slovenských městech, která jsou proslavena termální vodou. Procházky lázeňským městem i odpočinek v netradičních tureckých lázních Hammam vás čeká v v Trenčianských Teplicích. Ty nejmodernější prostory i procedury si zase užijete v Nimnici.Milovníci výletů na krásná místa by neměli minout Dudince či Piešťany, známé pro své architektonické i přírodní památky. A kam za odpočinkem ve venkovních bazénech? Jednoznačně do Podhájské, které se pyšní termální vodou přirovnávanou k vodě z Mrtvého moře.