Letní dovolená na Slovensku 2023

Nejlepší letní zážitky čekají hned za hranicemi! Vydejte se i spolu s dětmi do historických měst, poznejte exotická zvířata v zoo, navštivte pohádkové hrady napříč celou zemí a zchlaďte se v luxusních aquaparcích či při sjíždění řek. Nejlepší léto zažijete na Slovensku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým


Ušetřete si dlouhé hodiny cestování a vydejte se jen kousek za hranice – za krásami Slovenska. Uprostřed horkého léta si můžete užít turistiku v horách, koupání v termálech, aquaparcích, anebo v přírodních koupalištích, kterých je na Slovensku několik. Tak kam se vydáte nejdříve?

Vydejte se k vodě i do hor

Zimní uzavírky turistických stezek už končí a příroda nám znovu ukazuje svoje nejkrásnější zákoutí. Pojďte se v horkých dnech zchladit do hlubokého lesa a mezi skály. Ve Vysokých Tatrách při túře oceníte osvěžení chodidel v horském potůčku a nezapomenutelné výhledy na nejvyšší štíty. Slovenský ráj je v létě znovu možné prozkoumat po spleti žebříků, lávek a stoupání, které vedou přes vodopády a potoky. Lezení po některých trasách se bude líbit i odvážnějším dětem, a tak svoje ratolesti nenechávejte doma.

Milovníkům relaxu i zábavy u vody se bude určitě líbit dovolená blízko termálů. Turčianské Teplice milují návštěvníci každého věku. Ty nejmenší zde nadchnou 2 fantastické tobogány a skluzavky. Dospělí si zase nemůžou vynachválit relax ve Spa zóně s léčivou vodou. Na své si přijdete také v Patincích a Dunajské Strede, kde k termálům také patří koupaliště ideální pro letní radovánky a opalování.