Letní dovolená na Slovensku 2022

Nejlepší letní zážitky čekají hned za hranicemi! Vydejte se i spolu s dětmi do historických měst, poznejte exotická zvířata v zoo, navštivte pohádkové hrady napříč celou zemí a zchlaďte se v luxusních aquaparcích či při sjíždění řek. Nejlepší léto zažijete na Slovensku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Quatro je naším partnerem v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojených zákazníků. I já sám jsem tam byl už několikrát. Quatro je pro mě jistota - vždy čisté, cenově dostupné ubytování s milým personálem. A díky tomu, že jde o více penzionů, vždycky najdete nějaké volné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Ušetřete si dlouhé hodiny cestování a vydejte se jen kousek za hranice – za krásami Slovenska. Uprostřed horkého léta si můžete užít turistiku v horách, koupání v termálech, aquaparcích, anebo v přírodních koupalištích, kterých je na Slovensku několik. Tak kam se vydáte nejdříve?

Vydejte se k vodě i do hor

Zimní uzavírky turistických stezek už končí a příroda nám znovu ukazuje svoje nejkrásnější zákoutí. Pojďte se v horkých dnech zchladit do hlubokého lesa a mezi skály. Ve Vysokých Tatrách při túře oceníte osvěžení chodidel v horském potůčku a nezapomenutelné výhledy na nejvyšší štíty. Slovenský ráj je v létě znovu možné prozkoumat po spleti žebříků, lávek a stoupání, které vedou přes vodopády a potoky. Lezení po některých trasách se bude líbit i odvážnějším dětem, a tak svoje ratolesti nenechávejte doma.

Milovníkům relaxu i zábavy u vody se bude určitě líbit dovolená blízko termálů. Turčianské Teplice milují návštěvníci každého věku. Ty nejmenší zde nadchnou 2 fantastické tobogány a skluzavky. Dospělí si zase nemůžou vynachválit relax ve Spa zóně s léčivou vodou. Na své si přijdete také v Patincích a Dunajské Strede, kde k termálům také patří koupaliště ideální pro letní radovánky a opalování.