Pobyt v Patincích

Pravý význam slova relax poznáte až v nejjižnější oblasti Slovenska, na břehu krásného modrého Dunaje. V proslulých Patincích vás už čeká odpočinek v termální vodě obohacené o množství blahodárně působících látek. Nechte ji na sebe působit v termálních bazénech a wellness nebo načerpejte energii při léčivých procedurách, během lázní či masáží. Nejlépe uděláte, když vyzkoušíte všechno.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Patince jsou známé jako ideální místo nejen pro letní dovolenou. Díky množství teplých a slunečných dnů si zde do syta užijete zábavu na termálním koupališti, v zimě se zase můžete těšit na relax v teple wellness centra. Necháte se zlákat k pobytu na jižním Slovensku?

Na co se můžete těšit během pobytu v Patincích?

Do obce Patince se vydejte k hranici s Maďarskem, kde město leží na břehu Dunaje nedaleko Komárna. Právě zde naleznete termální koupaliště s 5 bazény, kde nechybí ani tobogánový svět a lákavé atrakce. Většina bazénů je zde naplněna termální vodou, která příznivě ovlivňuje hlavně pohybové ústrojí. V termální vodě se můžete koupat také ve Wellness centru Patince, kde si můžete dopřát také procedury nebo masáže.

Abyste měli co nejblíže k bazénům s termální vodou, zvolte si ubytování, které je přímo propojeno s termály. Příjemným bonusem může být neomezený vstup do wellness centra. Skutečnou zárukou pohodlí a výborných služeb k pobytu je označení „Osobně ověřeno“. To znamená, že pobyt osobně ověřil člen týmu Travelking, pobyt získává samé pozitivní hodnocení a hosté se na něj rádi vracejí.