Pobyt v Patincích

Pravý význam slova relax poznáte až v nejjižnější oblasti Slovenska, na břehu krásného modrého Dunaje. V proslulých Patincích vás už čeká odpočinek v termální vodě obohacené o množství blahodárně působících látek. Nechte ji na sebe působit v termálních bazénech a wellness nebo načerpejte energii při léčivých procedurách, během lázní či masáží. Nejlépe uděláte, když vyzkoušíte všechno.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Patince jsou známé jako ideální místo nejen pro letní dovolenou. Díky množství teplých a slunečných dnů si zde do syta užijete zábavu na termálním koupališti, v zimě se zase můžete těšit na relax v teple wellness centra. Necháte se zlákat k pobytu na jižním Slovensku?

Na co se můžete těšit během pobytu v Patincích?

Do obce Patince se vydejte k hranici s Maďarskem, kde město leží na břehu Dunaje nedaleko Komárna. Právě zde naleznete termální koupaliště s 5 bazény, kde nechybí ani tobogánový svět a lákavé atrakce. Většina bazénů je zde naplněna termální vodou, která příznivě ovlivňuje hlavně pohybové ústrojí. V termální vodě se můžete koupat také ve Wellness centru Patince, kde si můžete dopřát také procedury nebo masáže.

Abyste měli co nejblíže k bazénům s termální vodou, zvolte si ubytování, které je přímo propojeno s termály. Příjemným bonusem může být neomezený vstup do wellness centra. Skutečnou zárukou pohodlí a výborných služeb k pobytu je označení „Osobně ověřeno“. To znamená, že pobyt osobně ověřil člen týmu Travelking, pobyt získává samé pozitivní hodnocení a hosté se na něj rádi vracejí.