Romantická dovolená na Slovensku

Objevte místo, které je pro romantiku jako stvořené, na místo, kde se konečně budete moci věnovat jen sami sobě. Vydejte se se svou drahou polovičkou za romantikou do kouzelného Slovenska a uvidíte, že nebudete litovat.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolená v Penzionu Strachan *** byla parádní. S nadšením jsme si užili stylový dřevěný pokoj s výhledem na hory, chutnou slovenskou kuchyni v podobě polopenze i relaxaci ve wellness s vířivkou a saunami. Já osobně oceňuji také masáž a místního maskota a mazla, bernského salašnického psa, který nás občas přišel pozdravit při večeři. Z výletů doporučuji digitální galerii Poliankovo a procházku kolem Štrbského plesa, i když v Tatrách je možností spousta úplně pro každého!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Husárik **** je perfektním místem pro odpočinek uprostřed krásné přírody Kysuckých Beskyd. Je ideální pro turistiku, cyklistiku i zimní sporty. Hotel je vybaven ve stylu tradiční lovecké chaty, ovšem s moderními vymoženostmi. Jeho součástí je moderní wellness s jeskynním bazénem, finskou saunou a venkovní vířivkou. Navíc je zde fitness centrum a zázemí pro různé sporty jako tenis a volejbal. V rámci polopenze jsme si pochutnali na vynikající lokální kuchyni, kterou jsme zapili skvělým domácím pivem. Pobyt v tomto hotelu vám vřele doporučuji.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Romantickou dovolenou ve dvou si každý představuje jinak – procházky po tajuplných městech či pohádkových zámcích, večeře při svíčkách, společné zdolávání hor, relax ve wellness centru. To vše si se svojí polovičkou můžete dopřát i na Slovensku. Stačí vyrazit na romantický pobyt ve dvou a vychutnat si společné chvíle, které vaší lásce vrátí někdejší vášeň.

Jak vybrat romantický pobyt na Slovensku?

K romantickým chvílím na dovolené ve dvou jednoznačně patří i vířivka nebo masáž. Vydejte se proto na romantický wellness pobyt a zažijte skutečný odpočinek například v privátním wellness, anebo ve vířivce s občerstvením. Pokud vás láká pobyt s trochou přepychu, kde se o vás budou starat jako o celebrity, nechte se zlákat na luxusní pobyt na Slovensku. Uvidíte, že i slovenské hotely a penziony nabízejí služby světového formátu, které se budou líbit vám i vaší lásce.

Kam vyrazit na romantický pobyt na Slovensku?

Milovníky historických měst se spletí tajuplných uliček a množstvím romantických kaváren rozhodně zlákají Trenčianské Teplice, kde si navíc můžete užívat také lázeňské procedury. Za nejfotogeničtějšími místy a romantickým hradem zamiřte i se svou polovičkou do Bojnic se slavnou zoo. Pokud vás ale daleko více než města lákají majestátní hory, skvělé wellness služby a špičkové restaurace v netradičním prostředí, zamiřte do Tater, kde se to romantickými zákoutími hemží v létě i v zimě.