Romantická dovolená na Slovensku

Objevte místo, které je pro romantiku jako stvořené, na místo, kde se konečně budete moci věnovat jen sami sobě. Vydejte se se svou drahou polovičkou za romantikou do kouzelného Slovenska a uvidíte, že nebudete litovat.

Načítám nabídky...


Romantickou dovolenou ve dvou si každý představuje jinak – procházky po tajuplných městech či pohádkových zámcích, večeře při svíčkách, společné zdolávání hor, relax ve wellness centru. To vše si se svojí polovičkou můžete dopřát i na Slovensku. Stačí vyrazit na romantický pobyt ve dvou a vychutnat si společné chvíle, které vaší lásce vrátí někdejší vášeň.

Jak vybrat romantický pobyt na Slovensku?

K romantickým chvílím na dovolené ve dvou jednoznačně patří i vířivka nebo masáž. Vydejte se proto na romantický wellness pobyt a zažijte skutečný odpočinek například v privátním wellness, anebo ve vířivce s občerstvením. Pokud vás láká pobyt s trochou přepychu, kde se o vás budou starat jako o celebrity, nechte se zlákat na luxusní pobyt na Slovensku. Uvidíte, že i slovenské hotely a penziony nabízejí služby světového formátu, které se budou líbit vám i vaší lásce.

Kam vyrazit na romantický pobyt na Slovensku?

Milovníky historických měst se spletí tajuplných uliček a množstvím romantických kaváren rozhodně zlákají Trenčianské Teplice, kde si navíc můžete užívat také lázeňské procedury. Za nejfotogeničtějšími místy a romantickým hradem zamiřte i se svou polovičkou do Bojnic se slavnou zoo. Pokud vás ale daleko více než města lákají majestátní hory, skvělé wellness služby a špičkové restaurace v netradičním prostředí, zamiřte do Tater, kde se to romantickými zákoutími hemží v létě i v zimě.