Romantická dovolená na Slovensku

Objevte místo, které je pro romantiku jako stvořené, na místo, kde se konečně budete moci věnovat jen sami sobě. Vydejte se se svou drahou polovičkou za romantikou do kouzelného Slovenska a uvidíte, že nebudete litovat.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je prostě super. Za jasného počasí vidíte vrcholky Tater a je to kousek na lanovku na Štrbské Pleso. Po cestě domů jsme navštívili Liptovskou Maru a okolí, což jsme si moc užili. Personál hotelu je velmi ochotný! Pan provozní nás uvítal s tím, že si máme dát kávičku a on nám povypráví kam se vydat na výlety. Vyspali jsme se pohodlně a v klidu. Strava byla v pořádku. Rozhodně doporučuji zajet sem na více dní, protože jsme toho za víkend spoustu nestihli navštívit. Pobyt jsme si užili na maximum a vřele jej doporučujeme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Romantickou dovolenou ve dvou si každý představuje jinak – procházky po tajuplných městech či pohádkových zámcích, večeře při svíčkách, společné zdolávání hor, relax ve wellness centru. To vše si se svojí polovičkou můžete dopřát i na Slovensku. Stačí vyrazit na romantický pobyt ve dvou a vychutnat si společné chvíle, které vaší lásce vrátí někdejší vášeň.

Jak vybrat romantický pobyt na Slovensku?

K romantickým chvílím na dovolené ve dvou jednoznačně patří i vířivka nebo masáž. Vydejte se proto na romantický wellness pobyt a zažijte skutečný odpočinek například v privátním wellness, anebo ve vířivce s občerstvením. Pokud vás láká pobyt s trochou přepychu, kde se o vás budou starat jako o celebrity, nechte se zlákat na luxusní pobyt na Slovensku. Uvidíte, že i slovenské hotely a penziony nabízejí služby světového formátu, které se budou líbit vám i vaší lásce.

Kam vyrazit na romantický pobyt na Slovensku?

Milovníky historických měst se spletí tajuplných uliček a množstvím romantických kaváren rozhodně zlákají Trenčianské Teplice, kde si navíc můžete užívat také lázeňské procedury. Za nejfotogeničtějšími místy a romantickým hradem zamiřte i se svou polovičkou do Bojnic se slavnou zoo. Pokud vás ale daleko více než města lákají majestátní hory, skvělé wellness služby a špičkové restaurace v netradičním prostředí, zamiřte do Tater, kde se to romantickými zákoutími hemží v létě i v zimě.