Wellness pobyty v Nimnici

Termální prameny, lázeňské procedury a pokojná krajina v okolí. To je Nimnice, městečko mezi Púchovem a Považskou Bystricou. Nejmladší slovenské lázně vám přinesou nejen příležitost k nerušenému odpočinku, ale také celou řadu zážitků všeho druhu. S wellness pobytem v Nimnici pro vás bude snadné hodit starosti za hlavu a užít si nezapomenutelné chvíle s blízkými v okouzlujícím a klidném prostředí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Nejmladší slovenské lázně, Nimnice, leží v údolí u vodní nádrže Nosice. Od roku 1959, co jsou v provozu, stihly okouzlit nejednoho návštěvníka toužícího po klidu a pohodě. Prvotřídní služby, léčivé termály a dostatek příležitostí pro rekreaci v okolí činí z Nimnice oblíbený cíl rodin s dětmi, zamilovaných dvojic i seniorů. V naší nabídce najdete wellness pobyty v Nimnici, které vám přinesou vše, co od perfektního lázeňského pobytu očekáváte.

Co vám přinese wellness pobyt v lázních Nimnice?

Lázně Nimnice poskytnout efektivní úlevu od zdravotních potíží, a to díky blahodárným termálním pramenům a tradičním i moderním procedurám. Dopřejte si tu kvalitní masáž, zábaly, koupele nebo terapie a cvičení, to vše pod vedením profesionálů, kteří vědí, co vám pomůže cítit se lépe.

Relax v lázních kombinujte s procházkami v místním lesoparku nebo okolo vodní nádrže a uvidíte, že vám úsměv z tváře hned tak nezmizí. To vše navíc doplníte výtečným jídlem, které máte v ceně balíčku v rámci polopenze nebo plné penze.

Okolí Nimnice nabízí bohaté vyžití jak pro milovníky aktivního pohybu, tak pro příznivce klidných výletů. Náročnější turisté mohou vyrazit do nedalekých Javorníků nebo Strážovských vrchů, v létě tu na vás čekají pořádné vysokohorské stezky, v zimě zase parádní ski areály. Ostatní mohou naplánovat výlet třeba do sousedního města Púchov s letním koupalištěm nebo Považskou Bystricu se zříceninou hradu.