Wellness pobyty v Nimnici

Termální prameny, lázeňské procedury a pokojná krajina v okolí. To je Nimnice, městečko mezi Púchovem a Považskou Bystricou. Nejmladší slovenské lázně vám přinesou nejen příležitost k nerušenému odpočinku, ale také celou řadu zážitků všeho druhu. S wellness pobytem v Nimnici pro vás bude snadné hodit starosti za hlavu a užít si nezapomenutelné chvíle s blízkými v okouzlujícím a klidném prostředí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Nejmladší slovenské lázně, Nimnice, leží v údolí u vodní nádrže Nosice. Od roku 1959, co jsou v provozu, stihly okouzlit nejednoho návštěvníka toužícího po klidu a pohodě. Prvotřídní služby, léčivé termály a dostatek příležitostí pro rekreaci v okolí činí z Nimnice oblíbený cíl rodin s dětmi, zamilovaných dvojic i seniorů. V naší nabídce najdete wellness pobyty v Nimnici, které vám přinesou vše, co od perfektního lázeňského pobytu očekáváte.

Co vám přinese wellness pobyt v lázních Nimnice?

Lázně Nimnice poskytnout efektivní úlevu od zdravotních potíží, a to díky blahodárným termálním pramenům a tradičním i moderním procedurám. Dopřejte si tu kvalitní masáž, zábaly, koupele nebo terapie a cvičení, to vše pod vedením profesionálů, kteří vědí, co vám pomůže cítit se lépe.

Relax v lázních kombinujte s procházkami v místním lesoparku nebo okolo vodní nádrže a uvidíte, že vám úsměv z tváře hned tak nezmizí. To vše navíc doplníte výtečným jídlem, které máte v ceně balíčku v rámci polopenze nebo plné penze.

Okolí Nimnice nabízí bohaté vyžití jak pro milovníky aktivního pohybu, tak pro příznivce klidných výletů. Náročnější turisté mohou vyrazit do nedalekých Javorníků nebo Strážovských vrchů, v létě tu na vás čekají pořádné vysokohorské stezky, v zimě zase parádní ski areály. Ostatní mohou naplánovat výlet třeba do sousedního města Púchov s letním koupalištěm nebo Považskou Bystricu se zříceninou hradu.