Wellness pobyty v Nimnici

Termální prameny, lázeňské procedury a pokojná krajina v okolí. To je Nimnice, městečko mezi Púchovem a Považskou Bystricou. Nejmladší slovenské lázně vám přinesou nejen příležitost k nerušenému odpočinku, ale také celou řadu zážitků všeho druhu. S wellness pobytem v Nimnici pro vás bude snadné hodit starosti za hlavu a užít si nezapomenutelné chvíle s blízkými v okouzlujícím a klidném prostředí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Nejmladší slovenské lázně, Nimnice, leží v údolí u vodní nádrže Nosice. Od roku 1959, co jsou v provozu, stihly okouzlit nejednoho návštěvníka toužícího po klidu a pohodě. Prvotřídní služby, léčivé termály a dostatek příležitostí pro rekreaci v okolí činí z Nimnice oblíbený cíl rodin s dětmi, zamilovaných dvojic i seniorů. V naší nabídce najdete wellness pobyty v Nimnici, které vám přinesou vše, co od perfektního lázeňského pobytu očekáváte.

Co vám přinese wellness pobyt v lázních Nimnice?

Lázně Nimnice poskytnout efektivní úlevu od zdravotních potíží, a to díky blahodárným termálním pramenům a tradičním i moderním procedurám. Dopřejte si tu kvalitní masáž, zábaly, koupele nebo terapie a cvičení, to vše pod vedením profesionálů, kteří vědí, co vám pomůže cítit se lépe.

Relax v lázních kombinujte s procházkami v místním lesoparku nebo okolo vodní nádrže a uvidíte, že vám úsměv z tváře hned tak nezmizí. To vše navíc doplníte výtečným jídlem, které máte v ceně balíčku v rámci polopenze nebo plné penze.

Okolí Nimnice nabízí bohaté vyžití jak pro milovníky aktivního pohybu, tak pro příznivce klidných výletů. Náročnější turisté mohou vyrazit do nedalekých Javorníků nebo Strážovských vrchů, v létě tu na vás čekají pořádné vysokohorské stezky, v zimě zase parádní ski areály. Ostatní mohou naplánovat výlet třeba do sousedního města Púchov s letním koupalištěm nebo Považskou Bystricu se zříceninou hradu.