Dovolená v Nimnici

Nejmladší lázně Slovenska, Nimnice, najdete na břehu nádrže Nosice mezi Púchovem a Považskou Bystricou. Místní voda je nenahraditelná při léčbě jak pohybového a oběhového systému, tak i trávicí či dýchací soustavy. Relaxovat můžete v přepychovém prostředí lázní v termální vodě i během tradičních procedur. Ke skvělé dovolené v Nimnici patří procházky podél přehrady, v okolním lesoparku a bohatý kulturní program.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Dokonalý odpočinek v termální vodě, luxusní prostředí i nádherná příroda – to vše si můžete dopřát v nejmladších lázních na Slovensku. Lázně Nimnica vznikly v roce 1959 a velmi rychle se zařadily mezi nejoblíbenější slovenské lázně. Navštivte je a uvidíte, že i vy snadno podlehnete jejich kouzlu.

Na co se můžete těšit během pobytu v Nimnici?

Moderní lázeňské prostory a krásné prostředí s lesoparkem není to jediné, co vás v lázních Nimnica nadchne. Hlavním zdejším lákadlem jsou procedury zaměřené na léčbu pohybového ústrojí, trávicího traktu a dýchací soustavy. O nápravu vašeho zdraví se postarají profesionální zábaly, koupele, masáže, terapie i cvičení v termální vodě. Čeká na vás také odpočinek v relaxačním bazénu s tryskami či na lehátkách s výhledem na okolní vrchy. Lázeňský pobyt v Nimnici si zkrátka užívají jak senioři, tak zamilované páry.

Volný čas mezi procedurami a relaxováním v medicínském wellness centru můžete využít k příjemným procházkám kolem vodní nádrže Nosice, která je v létě oblíbeným rájem vodních sportů. Poznat její okolí můžete také ze sedla kola při jízdě po okružní cyklostezce. Za návštěvu stojí také okolní městečka Púchov s letním koupalištěm a Považská Bystrica se zříceninou Považského hradu.