Lyžování v Německu - pobyty

Německo je země plná překvapení, jedním z nich jsou i nekonečné kilometry těch nejkvalitněji upravovaných sjezdovek. Ať už jste začátečník, který stojí na lyžích poprvé, nebo zkušený závodník, tady si přijdete na své.

Načítám nabídky...


Vypravte se s celou rodinou za parádní lyžovačkou do Německa. U našeho největšího souseda vás čekají moderní lyžařská střediska, služby na vysoké úrovni a především nádherná příroda.

Perfektní podmínky a krásné prostředí – to je lyžování v Německu

Německo skýtá několik horských oblastí, které se v zimě stávají rájem pro lyžaře, běžkaře i snowboardisty. Díky rozmanitosti německých pohoří si na své přijdou jak zkušení sportovci, tak rodiny s dětmi, které na jednoduchých sjezdovkách zažijí svá první lyžařská dobrodružství.

Báječné zimní radovánky vás čekají třeba na německé straně Krušných hor (Erzgebirge). Najdete tu populární Ski areál Fichtelberg, který se rozkládá hned za českými hranicemi. Další častou volbou českých lyžařů je středisko Altenberg, v okolí kterého najdete až 70 kilometrů upravovaných běžeckých stop.

Za náročnějšími sjezdařskými tratěmi se vydejte na jih země, kde se zvedají Bavorské Alpy. Mnoho sportovních zážitků si odvezete z populárního Skiareálu Garmisch Partenkirchen, kde se dokonce v roce 1936 konaly Zimní olympijské hry. V Alpách si zalyžujete také ve Skiareálu Oberstdorf, který zahrnuje až 50 kilometrů sjezdovek. Výhledy na horské štíty včetně nejvyššího německého vrcholu Zugspitze doplňuje moderní zázemí s občerstvením i půjčovnou.