Pobyty v Jeseníkách s polopenzí

Dovolená v Jeseníkách je skvělý nápad v každém ročním období. V teplých měsících užijete skvělé výlety a túry na vrcholky Hrubého Jeseníku, v zimě se nebudete moci nabažit lyžování v místních rodinných lyžařských střediscích a poznávání přírodních krás na běžkách. O dostatek energie na letní i zimní aktivity se postará polopenze, kterou v Jeseníkách nabízí většina ubytovacích zařízení.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si opravdu užili. Hotel se nachází na krásném místě – výhledy z oken do krajiny byly úžasné. Pokoj byl prostorný, čistý, dokonce i s gaučem a televizí, což skvěle posloužilo večernímu odpočinku. Každé ráno jsme se těšili na vynikající snídaně, zvlášť pak na koláče. V okolí hotelu je spousta míst k vidění a od prozkoumávání nás neodradilo ani deštivé počasí. Doporučujeme hlavně procházku po léčivých jesenických pramenech.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tým


Rádi byste se ve dvojici nebo s celou rodinou vydali na pobyt do Jeseníků, ale nevíte, jakou formu stravování během pobytu zvolit? Zapomeňte na dlouhé rozhodování a zvolte výhodný pobyt s polopenzí. Tento typ stravování nabízí většina hotelů, a tak si výběr ubytování v Jeseníkách nijak neomezíte. Polopenze má ovšem mnohem více výhod. Jaké to jsou? Čtěte dál!

Máte chuť na šumperský perkelt nebo Pradědovu husu? Přijeďte do Jeseníků

Pokud se chystáte do CHKO Jeseníky na turistickou dovolenou, je velmi důležité nabrat síly už ráno během bohaté snídaně. Rezervujte si proto ubytování s polopenzí a ráno si dopřejte vydatný start dne. Pokud vám to personál hotelu dovolí, přibalte si i svačinu ze snídaně, kterou určitě oceníte při výstupu na nejvyšší místní horu Praděd (1 491 m n. m.) nebo při výletu na Karlovu Studánku či na hrad Kolštejn. Zmeškaný oběd v hotelu nemusí být vůbec problém, ba naopak. Nebudete omezeni časem a můžete si naplánovat celodenní výlet nebo lyžování**. Večeři si pak můžete vychutnat opět ve svém hotelu nebo penzionu. Existuje vůbec příjemnější zakončení dne než s lahodným jídlem a pitím?

Kromě turistiky a lyžování se do Jeseníků jezdí také za odpočinkem. Díky hustým lesům se oblast pyšní nejen nejčistším ovzduším v Evropě, ale také proslulými Priessnitzovými lázněmi. Lázně byly založeny v roce 1822 jako první vodoléčebný ústav na světě. Dodnes si zde můžete dopřát zdraví prospěšné procedury nebo jen tak obdivovat architektonickou skvosty, kterých zde najdete opravdu mnoho. Jesenické lázeňství a vodní relaxace mají skvělou pověst, a tak zde najdete i spoustu wellness hotelů. Vyberte si wellness pobyt v Jeseníkách a odpočinek v relaxačním bazénu nebo vířivce si budete moci dopřát klidně každý den vašeho pobytu.