Pobyty v Jeseníkách s polopenzí

Dovolená v Jeseníkách je skvělý nápad v každém ročním období. V teplých měsících užijete skvělé výlety a túry na vrcholky Hrubého Jeseníku, v zimě se nebudete moci nabažit lyžování v místních rodinných lyžařských střediscích a poznávání přírodních krás na běžkách. O dostatek energie na letní i zimní aktivity se postará polopenze, kterou v Jeseníkách nabízí většina ubytovacích zařízení.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Rádi byste se ve dvojici nebo s celou rodinou vydali na pobyt do Jeseníků, ale nevíte, jakou formu stravování během pobytu zvolit? Zapomeňte na dlouhé rozhodování a zvolte výhodný pobyt s polopenzí. Tento typ stravování nabízí většina hotelů, a tak si výběr ubytování v Jeseníkách nijak neomezíte. Polopenze má ovšem mnohem více výhod. Jaké to jsou? Čtěte dál!

Máte chuť na šumperský perkelt nebo Pradědovu husu? Přijeďte do Jeseníků

Pokud se chystáte do CHKO Jeseníky na turistickou dovolenou, je velmi důležité nabrat síly už ráno během bohaté snídaně. Rezervujte si proto ubytování s polopenzí a ráno si dopřejte vydatný start dne. Pokud vám to personál hotelu dovolí, přibalte si i svačinu ze snídaně, kterou určitě oceníte při výstupu na nejvyšší místní horu Praděd (1 491 m n. m.) nebo při výletu na Karlovu Studánku či na hrad Kolštejn. Zmeškaný oběd v hotelu nemusí být vůbec problém, ba naopak. Nebudete omezeni časem a můžete si naplánovat celodenní výlet nebo lyžování**. Večeři si pak můžete vychutnat opět ve svém hotelu nebo penzionu. Existuje vůbec příjemnější zakončení dne než s lahodným jídlem a pitím?

Kromě turistiky a lyžování se do Jeseníků jezdí také za odpočinkem. Díky hustým lesům se oblast pyšní nejen nejčistším ovzduším v Evropě, ale také proslulými Priessnitzovými lázněmi. Lázně byly založeny v roce 1822 jako první vodoléčebný ústav na světě. Dodnes si zde můžete dopřát zdraví prospěšné procedury nebo jen tak obdivovat architektonickou skvosty, kterých zde najdete opravdu mnoho. Jesenické lázeňství a vodní relaxace mají skvělou pověst, a tak zde najdete i spoustu wellness hotelů. Vyberte si wellness pobyt v Jeseníkách a odpočinek v relaxačním bazénu nebo vířivce si budete moci dopřát klidně každý den vašeho pobytu.