Hotel Priessnitz ****

Hotel Priessnitz ****

Priessnitzova 299/12, Jeseník
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkování - více informací o ceně v sekci Příplatky.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
45 m
Sjezdovka
7,7 km

O ubytování

Hotel Priessnitz **** je se svou budovou postavenou ve stylu vídeňského neoklasicismu dominantou Priessnitzových léčebných lázní, potažmo celého města Jeseník. Hotel se nachází v klidné části města v obklopení vrcholů Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Zdolat můžete například protilehlý Studniční vrch (3,5 km), na jehož svazích se nachází na 80 lázeňských pramenů. Okolí nabízí spoustu možností volnočasových aktivit. Pouze pár minut chůze je to na minigolf (300 m), do balneoparku (400 m) či do Muzea V. Priessnitze (200 m). Nádhernými panoramaty se můžete kochat na mnoha vyhlídkách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních jedno či dvoulůžkových pokojích Standard či Superior. Vybaveny jsou pohodlným lůžkem, satelitní televizí, telefonem, posezením a vlastní koupelnou. Většina pokojů má také ledničku a balkon.

Na čem si pochutnáte?

V jídelně Priessnitz se podávají vynikající snídaně a večeře ve formě bufetu. Nabízené pokrmy jsou v souladu s principy zdravé, pestré a racionální stravy. Svůj oblíbený nápoj či kávu si hosté mohou dopřát v denním baru.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je zázemí pro procedury a wellness s vířivkou, bazénem a saunovým světem. Dopřát si můžete mnoho druhů masáží a léčebných či kosmetických procedur jako jsou koupele, zábaly, vodoléčba a další. Také je možné docházet na inhalace do Lázeňského domu Bezruč ***. V areálu lázní najdete také lesopark s krásným balneoparkem, ve kterém najdete přírodní lázně horních a dolních končetin, koupel nohou s akupresurou, Priessnitzovu lavičku s bazénkem a také Priessnitzovy střiky a Slunné lázně. V areálu lázní si můžete dopřát také akupunkturu, speciální indonéské masáže nebo vstup do solné jeskyně.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty na připraveno dětské hřiště.

Něco navíc

O zábavu během pobytu bude postaráno. Můžete si zde zahrát tenis, kulečník, minigolf či discgolf.