Wellness pobyty v Jeseníkách

Jeseníky skýtají spoustu možností nejen pro turisty. Navštivte Priessnitzovy léčebné lázně nebo se zaměřte na hotely s bazénem či saunou. Z dovolené přijedete jako vyměnění.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Jeseníky jsou doslova rájem pro všechny milovníky hor a panenské přírody. Region nabízí nejčistší vzduch ve střední Evropě, a tak se sem lidé hojně vydávají na lázeňské a wellness pobyty. Odpočinek si pak zpestřují turistikou, cyklistikou, anebo lyžováním či běžkováním.

Ubytování s wellness centrem v Jeseníkách

Základem každé skvělé dovolené je správná volba ideálního ubytování. Pokud si v Jeseníkách chcete kromě přírody užít i relaxaci, vyberte si hotel nebo penzion s vlastním wellness centrem. Oblíbená jsou především ubytování s bazénem, ale samozřejmě i vířivka a sauna přijdou vhod.

Máte wellness spojené především s procedurami? Buďte bez obav. Vyberete si i z balíčků, které zahrnují masáže, koupele, zábaly a další hýčkací procedury.