Pobyty s příspěvkem ZFŚS

Dovolená, kterou neplatíte vy. Zní to jako sen? S příspěvkem ZFŚS je to realita. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych je příspěvek, který jako zaměstnanci můžete získat od svého zaměstnavatele. Využít ho lze na rekreaci i dovolenou. Skvělou zprávou je, že ZFŚS příspěvek můžete nově uplatnit také při koupi pobytu na Travelking.pl. Tak kam vyrazíte?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel má naprosto profesionální a ochotný personál a zároveň se nachází ve výjimečné lokalitě. Krásný výhled na hory vás bude doprovázet po celou dobu pobytu, ať už na komfortním pokoji, v restauraci nebo ve wellness. Pochválit musím také pokrmy podávané během polopenze. Nedaleko leží městečko Zakopane, které je centrem turistiky na polské straně Vysokých Tater. Pobyt jsme si velice užili a doporučujeme jej zejména během podzimu.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Tarasy Wang *** leží v polské Karpaczi a má dokonalou polohu – přímo u vstupu do NP Krkonoše a vedle nádherného skandinávského kostela Wang. Byli jsme ubytováni ve zrenovovaném mezonetovém pokoji, kde jsme měli veškerý komfort, který je během pobytu potřeba. Výhodou byla možnost relaxace v malém wellness s vířivkou a 2 saunami. Každý den se podávají snídaně a servírované či bufetové večeře. Pobyt v Tarasy Wang je ideální volbou pro cyklisty či turisty, ať už jde o páry, rodiny s dětmi či pejskem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Nabízí vám váš zaměstnavatel benefit ZFSS? Proměňte ho na zážitky, které hned tak nezapomenete. U nás si vyberete z široké nabídky pobytů, které lze zaplatit z příspěvku ZFSS. Pokud si potřebujete odpočinout od práce, jsou pro vás naše wellness pobyty jako stvořené. Necháte se hýčkat masážemi, procedurami a ve vířivce strávíte klidně celý den!

A jak to funguje?

  • Na Travelking.pl si vyberte pobyt podle svých představ, vyplníte do objednávky firemní údaje a pobyt uhradíte.
  • Dostanete potvrzení o přijetí platby.
  • Fakturu vám hotel vystaví ve chvíli, kdy dorazíte na pobyt.
  • Zaměstnavateli dodáte potvrzení o platbě a fakturu.
  • A zaměstnavatel váš pobyt proplatí do výše příspěvku ZFŚS.

Tak hurá do výběru. Na který pobyt vyrazíte?