Exkluzivní dovolená

Vyberte si jeden ze skvělých, ale především exkluzivních pobytů v Česku i zahraničí. Tyto nabídky dovolené nikde jinde neseženete, protože je nabízíme exkluzivně pouze na našich stránkách.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Most Slávy *** jsme si užili na maximum. Díky bohaté polopenzi jsme nemuseli řešit stravu, wellness centrum s bazénem a saunou nám umožnilo na chvíli vydechnout a příjemný pokoj s útulnou atmosférou nám poskytl zázemí pro objevování dalšího kousku světa. Jako milovníky přírody nás potěšilo, že se hned za hotelem tyčí Strážovské vrchy, které jsou plné turistických tras a lákají na procházky s krásnými výhledy do údolí. Navíc jsme to měli blízko i do města Trenčín, kde nás oslovil mohutný středověký hrad. Pobytu zkrátka nic nechybělo. Přijďte si i vy užít relax ve stylu filmových hvězd! ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Jste připraveni na exkluzivní dovolenou plnou luxusu, relaxace a nezapomenutelných zážitků? Představte si, že se ocitáte na cestě, která vás zavede do světa nejvyššího komfortu a péče. Vyberte si z našich exkluzivních pobytů, které nenajdete nikde jinde než na Travelkingu.

Kam za exkluzivní dovolenou?

Maďarské lázně, rakouské Alpy nebo třeba naše krásné Beskydy. Nezáleží, jestli chcete poznávat krásy Česka, anebo vyjet do zahraničí. Exkluzivní pobyty najdete všude.

Exkluzivní dovolená však není jen o místech, která navštívíte, ale také o tom, jak se o vás v daném zařízení postarají. Získáte přístup ke zkušenému a profesionálnímu personálu i průvodcům, kteří vám pomohou objevovat tajemství daného místa.