Zasloužený odpočinek v termálních lázních Mosonmagyaróvár si užijete v Simbad Hotel ***superior, který leží hned vedle. Těšit se můžete na chutnou snídani, neomezený vstup do hotelového wellness s vířivkou a saunou.

Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.” Přečtěte si celou recenzi

Barbora Mezlová - Finanční tým
Osobně ověřeno v: Dubnu 2022

O ubytování

Simbad Hotel ***superior se nachází v srdci města Mosonmagyaróvár pouze pár kroků od středověkého hradu (500 m). Malebné centrum města vás uchvátí příjemnou atmosférou a množstvím barokních památek. Za nádhernou nedotčenou přírodou se vydejte k Neziderskému jezeru (40 km), které patří na Seznam památek UNESCO. V Győru (40 km) leží kromě mnoha historických budov také vyhlášené lázně a aquapark Rába Quelle s panoramatickým výhledem na centrum města.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Většina pokojů má balkon a všechny jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, rádiem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se můžete těšit na pestrou nabídku maďarských, mezinárodních i odlehčených jídel. Podávají se zde servírované snídaně a večeře. Ve večerních hodinách se v prostoru restaurace a střešní terasy pořádají zábavné večery s rozmanitým programem a vynikajícími koktejly.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete ve wellness, kde najdete 2 vířivky a finskou saunu. Dopřejte si také některou z masáží.

Simbad Hotel ***superior

Simbad Hotel ***superior

Kolbai Károly utca 4. , Mosonmagyaróvár
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Půjčovna kol
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Lázně Mosonmagyaróvár

Lázně MosonmagyaróvárTip na výlet

Mosonmagyaróvár je město v západním Maďarsku a nachází se nedaleko rakouských a slovenských hranic. Přestože je to poměrně malé město, pyšní se krásnými lázněmi Mosonmagyaróvár, které lákají turisty hledající odpočinek i léčbu některých zdravotních potíží. Tyto léčebné lázně s plovárnou najdeme uprostřed zeleně v blízkosti centra města a nabízí 7 bazénů s různou teplotou vody. Na své si zde přijdou jak osoby, které hledají relax a rekonvalescenci, tak i příznivci plavání.

Bazény v lázních Mosonmagyaróvár

  • Léčivý bazén s termální vodou o teplotě 36-38 °C
  • Sedící bazén I s chlazenou termální vodou o teplotě 30-33 °C
  • Sedící bazén s perličkovými lavicemi, masážními prvky chodidel a zad s chlazenou termální vodou o teplotě 36-37 °C
  • Bazén pro terapeutické plavání a cvičení s chlazenou termální vodou o teplotě 28-30 °C
  • Wellness bazén s chlazenou termální vodou o teplotě 32-34 °C
  • Plavecký bazén o délce 33,3 m, teplota 28-29 °C
  • Plavecký bazén o délce 25 m, teplota 26-28 °C

Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy (termální pramen tvoří alkalická, hydrogenuhličitanová voda tryskající z hloubky až 2 000 m a její teplota dosahuje 74 °C). Voda léčí nemoci kloubů a páteře, záněty kloubů, záněty průdušek a další.

Otevírací doba lázní je každý den, po celý rok 8.00-20.00 hodin a celodenní vstupenka pro dospělého vás vyjde na cca 260 Kč.

Více informací
Město Mosonmagyaróvár
Město Mosonmagyaróvár
Vědecké zábavní centrum Futura
Vědecké zábavní centrum Futura
Lázně Lipót
Lázně Lipót